2000 TL telefon tavsiyesi

Arkadaşlar 2.000 TL'ye telefon arıyorum belki 100-200 TL daha aşabilirim ama daha fazla aşamam maalesef Vatan, Teknosa ve MediaMarkt'tan önerirseniz sevinirim.
Telefonu kullanma amacım genel olarak sosyal medya ve dizi video izlemek onun dışında oyun performansının falan pek önemi yok benim için cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Yer
Dünyada Cehennemi Yaşıyor
Arkadaşlar 2.000 TL'ye telefon arıyorum belki 100-200 TL daha aşabilirim ama daha fazla aşamam maalesef Vatan, Teknosa ve MediaMarkt'tan önerirseniz sevinirim.
Telefonu kullanma amacım genel olarak sosyal medya ve dizi video izlemek onun dışında oyun performansının falan pek önemi yok benim için cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Redmi 9 öneririm.

KS
KS
Sinyor Ezio Auditore
Yer
KS
KS
Sinyor Ezio Auditore
Yer
Peşin fiyatına 10 taksit iyiymiş peki marka nasıldır teknik servisi vs bilginiz var mı?

Oppo markasının alt markasıydı Realme.
Birkaç ay önce ayrıldı Oppo'dan.

Realme marka cihaz kullanıyorum bende ama herhangi bir sorun yaşamadım teknik servise yollayacak.
Ama destek vb. konusunda gayet iyi bir firma sorun yaşatmaz diyebilirim.

drmstafaa

Centipat
Yer
Realme marka cihaz kullanıyorum bende ama herhangi bir sorun yaşamadım teknik servise yollayacak.
Ama destek vb. konusunda gayet iyi bir firma sorun yaşatmaz diyebilirim.
KVK-Genpa-Ouno bakıyor Oppo ve Realme'lere. Cihaz ayırt etmiyorlar sanırsam. Kutusunda KVK bandrollü Oppo A73'ümü Genpa da kabul ediyor.

Yeni konular

Yukarı