2000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
2000 TL

Wildshines

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel® Pentium® CPU N3710 @ 1.60 GHz
RAM: Samsung M471B5674EB0-YK0 2×2 GB SODIMM DDR3 @ 1600 MHz
Grafik Kartı: Intel® HD Graphics 405
Depolama: Longline SSD 120 GB
Merhaba, 2000 TL ve altı bir telefon arıyorum. Günlük işler için uygun, normal bir telefon yeterli. Samsung veya Xiaomi olursa daha iyi olur. Tavsiye ettiğiniz telefonun artılarını ve eksilerini yazarsanız memnun olurum.

Bu telefon sizin için uygundur diye düşünüyorum.

Artıları : bataryası iyi, sar değeri (radyasyon değeri) düşük,su sıçramalarına karşı dayanıklı,parmak izi ,yüz tanıma.

Eksileri: hızlı şarz desteği yok, kamerası günümüz için yetersiz,ömrü çok uzun değil, oyun oynuyorum yazmamışsınız ama eğer oynarsanız oyun performansı çok kötü.

Bu telefon sizin için uygundur diye düşünüyorum.

Artıları: Bataryası iyi, sar değeri (radyasyon değeri) düşük, su sıçramalarına karşı dayanıklı, parmak izi, yüz tanıma.

Eksileri: Hızlı şarj desteği yok, kamerası günümüz için yetersiz, ömrü çok uzun değil, oyun oynuyorum yazmamışsınız ama eğer oynarsanız oyun performansı çok kötü.

Bu telefon benim için uygun gibi. Teşekkürler tavsiyeniz için. Ve sizce Galaxy A02 veya General Mobile GM 21 alınır mı?

Bu telefon benim için uygun gibi. Teşekkürler tavsiyeniz için. Ve sizce Galaxy A02 veya General Mobile GM 21 alınır mı?

A02'yi önermiyorum radyasyon değeri çok yüksek, General Mobile GM21'de biraz kalitesiz, Redmi 9C bunların ikisinden de daha kaliteli bir cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı