2000 TL TKL mekanik klavye önerisi

Bütçe
2000
Türkçe keycap satın alabileceğim online mağaza biliyor musunuz? Fikir hoşuma gitti.
Her yer olur. Ben bilmiyorum.

Ayrıca, isterseniz pudding keycap diye adlandırılan keycaplerden bulursanız Türkçe bir şekilde, onları alabilirsiniz.

Pudding keycaplare bir örnek:

Biraz pahalı ama hoş şeyler:)

Ayrıca, isterseniz pudding keycap diye adlandırılan keycaplerden bulursanız Türkçe bir şekilde, onları alabilirsiniz.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim :) Linki saklıyorum.

%60 olur mu hocam çünkü brown Switch seçeneği var.

@konfessink çok komiğim herhalde hocam her yorumuma kahkaha atıyorsunuz :D

%60 olur mu hocam çünkü Brown Switch seçeneği var.

Ben de bunu atacaktım da konu sahibi TKL istiyor diye atmamıştım.

Ayrıca:

Bu yöntemde şöyle bir sıkıntı var yalnız, Apex Pro TKL'de enter tuşu küçük, shift tuşu büyük. Hyperx Pudding'in TR versiyonunda ise enter büyük, shift küçük. Diğer tuşlar uyacaktır ama shift ve enterı değiştiremez.

1621165726944.png

Bu yöntemde şöyle bir sıkıntı var yalnız, Apex Pro TKL'de enter tuşu küçük, shift tuşu büyük. Hyperx Pudding'in TR versiyonunda ise enter büyük, shift küçük. Diğer tuşlar uyacaktır ama shift ve enterı değiştiremez.

Eki Görüntüle 1025985
Haklısınız.

Ancak onlarda herhangi bir TR tuşa ihtiyaç duymazsınız.

O yüzden düşünebilirsiniz yine de.

Bu yöntemde şöyle bir sıkıntı var yalnız, Apex Pro TKL'de enter tuşu küçük, Shift tuşu büyük. HyperX Pudding'in TR versiyonunda ise enter büyük, Shift küçük. Diğer tuşlar uyacaktır ama Shift ve enterı değiştiremez.

Eki Görüntüle 1025985

Sadece Türkçe harfleri değiştirebilir ama oda kötü bir görünüm verir.

Ok tuşlarını aktif olarak kullanıyorum o yüzden %60'lardan uzak duruyorum :D

Türkçe diyor ama fotoğraflar İngilizce.

Bir de @James Z. Hetfield hocamın önerdiği var İngilizce ama brown Switch seçeneği var.

Geri
Yukarı