2000 TL Wireless kulaklık Önerisi

Herkese selam. Dün kargom geldi. Hasarsızdı ve sorun yaşamadım. Almak isteyen gönül rahatlığıyla alabilir. Önce dış görünüşten başlayayım. Kulaklık çok sade ve güzel. Işıqlı mışıqlı değil ve bu ekstra güzellik katmış. Mikrofon sistemi SteelSeries'lerde çok güzel ve rahat ama mikrofondaki ses kalitesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Üstte de belirttiğim gibi benim için önemli bir unsur değildi. Sadece DC de ve Valorant'da kullanıyorum. Mikrofon kalitesi isteyen arkadaşlar Logitech'e yönelebilir. Gelir gelmez kurdum ve bağladım. En çok hoşuma giden özelliği hem telefona hem de bilgisayara bağlanabilmesi oldu. Wireless ve Bluetooth gayet iyi çalışıyor. Ses kalitesine gelecek olursak dediğim gibi Valorant'ta kullanıyorum ve çok iyi ses kasabiliyorum.7.1 kendini fark ettiriyor. İyi ki 7.1 almışım. Kısacası artıları harika ses kalitesi, hem Bluetooth hem Wireless olarak çalışabilmesi, ve bence görüntüsü. Eksisi ise mikrofon kalitesi ama bu benim için sorun değil. İyi ki almışım ve çok memnunum.
Hocam hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanın.
Steelseries zaten (tusQ dışında) mikrofon konusunda hiçbir zaman çok iyi değildi. Ama ses gayet anlaşılır iletiliyor.

Hocam hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanın.
SteelSeries zaten (tusQ dışında) mikrofon konusunda hiçbir zaman çok iyi değildi. Ama ses gayet anlaşılır iletiliyor.

Hocam dediğim gibi benim için bir kriter değildi, sadece buna takılanlar olur diye belirttim yoksa benim için sorun yok.

Geri
Yukarı