2000 TL Wireless kulaklık Önerisi

Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun. Ürünü teslim aldıktan ve kullandıktan sonra bu konu üzerinde deneyimlerini aktarmanı istiyorum. Çünkü yakın zamanda Arctis 9 ya da duruma göre Arctis Pro Wireless ürünlerinden birini bende tercih edeceğim o yüzden yorumların benim için çok önemli olacaktır. @keskinov

Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun. Ürünü teslim aldıktan ve kullandıktan sonra bu konu üzerinde deneyimlerini aktarmanı istiyorum. Çünkü yakın zamanda Arctis 9 ya da duruma göre Arctis Pro Wireless ürünlerinden birini bende tercih edeceğim o yüzden yorumların benim için çok önemli olacaktır. @keskinov

Henüz gelmedi ama 4.000TL verebileceksen Arctis 9'un yüzüne bile bakmadan Pro al. Çok daha kullanışlı ve gelişmiş bir ürün. SteelSeries'in amiral gemisi sonuçta.
Rica ederim hayırlı olsun güle güle kullan.
Keşke bende alabilsem

Umarım isteyen herkese kat kat daha iyisi olur.

Henüz gelmedi ama 4.000TL verebileceksen Arctis 9'un yüzüne bile bakmadan Pro al. Çok daha kullanışlı ve gelişmiş bir ürün. SteelSeries'in amiral gemisi sonuçta.

Umarım isteyen herkese kat kat daha iyisi olur.

İncelemelerim sonucunda ses kalitesi Arctis 9 ile hemen hemen aynı kaliteye sahip yapıya sahip Pro Wireless. Arada yer alan 2000TL'lik fark sadece değişebilir batarya için o farkın verilip verilmeyeceği konusunda kararsızım test sonuçlarını bekliyor olacağım burada yorumların bana yol gösterecektir.

İncelemelerim sonucunda ses kalitesi Arctis 9 ile hemen hemen aynı kaliteye sahip yapıya sahip Pro Wireless. Arada yer alan 2000TL'lik fark sadece değişebilir batarya için o farkın verilip verilmeyeceği konusunda kararsızım test sonuçlarını bekliyor olacağım burada yorumların bana yol gösterecektir.

Bence Arctis Pro Wireless al çünkü Bluetooth var batarya değiştiriliyor hires ses var yani HD ses var.
Bence Arctis Pro Wireless al çünkü Bluetooth var batarya değiştiriliyor hires ses var yani HD ses var.
Bataryası daha uzun gidiyor

Herkese selam. Dün kargom geldi. Hasarsızdı ve sorun yaşamadım. Almak isteyen gönül rahatlığıyla alabilir. Önce dış görünüşten başlayayım. Kulaklık çok sade ve güzel. Işıqlı mışıqlı değil ve bu ekstra güzellik katmış. Mikrofon sistemi SteelSeries'lerde çok güzel ve rahat ama mikrofondaki ses kalitesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Üstte de belirttiğim gibi benim için önemli bir unsur değildi. Sadece DC de ve Valorant'da kullanıyorum. Mikrofon kalitesi isteyen arkadaşlar Logitech'e yönelebilir. Gelir gelmez kurdum ve bağladım. En çok hoşuma giden özelliği hem telefona hem de bilgisayara bağlanabilmesi oldu. Wireless ve Bluetooth gayet iyi çalışıyor. Ses kalitesine gelecek olursak dediğim gibi Valorant'ta kullanıyorum ve çok iyi ses kasabiliyorum.7.1 kendini fark ettiriyor. İyi ki 7.1 almışım. Kısacası artıları harika ses kalitesi, hem Bluetooth hem Wireless olarak çalışabilmesi, ve bence görüntüsü. Eksisi ise mikrofon kalitesi ama bu benim için sorun değil. İyi ki almışım ve çok memnunum.

Geri
Yukarı