2000 TL Wireless kulaklık önerisi

495591

Decapat
Laptop için Wireless kulaklık istiyorum kulağı tamamen kaplayan konforlu bir şey taktığımda dünyayla bağlantım tamamen kesilsin dışarıdan bir şey duymayayım filmin / müziğin içine gireyim.
(Mikrofonsuz)

Son düzenleyen: Moderatör:

Laptop için Wireless kulaklık istiyorum kulağı tamamen kaplayan konforlu bir şey taktığımda dünyayla bağlantım tamamen kesilsin dışarıdan bir şey duymayayım filmin / müziğin içine gireyim.
(Mikrofonsuz)

Film ve müzik performansı iyi konforlu dış dünyadan bağlantını keser fakat ne kadar kesebilir tam fikrim yok. Ufak tefek oyunlar da oynuyorsan tercih edebilirsin.

Bağlantı kesme konusunda iyi Arctis Pro kullanmış biri olarak gerçekte pasif izolasyonu harika bununda öyle olduğunu düşünüyorum, lakin odyofil olduğum için müzik performansı beni tatmin etmemişti ancak normal bir kullanıcıyı tatmin edecektir oyun ve film konusunda arctis serisi bence iyi

Güzel gözüküyor ama gaming bir kulaklıktansa şu daha çok ilgimi çekti açıkçası :

(Mikrofonsuz)
Eğer indirimde yakalarsanız sennheiser pxc550-ii veya sony xm4 çok kaliteli seçenekler. 2000tl verip de film ve müzik için oyun kulaklığı almanın bir anlamı yok bence.
Güzel gözüküyor ama gaming bir kulaklıktansa şu daha çok ilgimi çekti açıkçası :

Bunun için Sennheiser'ın bir cihazı lazım. Tek kullanılmıyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı