2000 TL Wireless kulaklık önerisi

UmuT_35

Hectopat
Daha fazla  
Belki her gün bu başlıkla konu açılıyor ama ona rağmen hala karar veremedim. Her konuda farklı düşünceler mevcut. Bütçem 2000 TL'ye kadar belki çok az geçebilir ama mümkünse geçmesin. Ayrıca şu an Cloud 2 kullanıyorum. Onu aratmayan bir kulaklık olursa sevinirim.

Kablosuzdan vazgeçtiğim için Arctis 7 Wireless yerine daha uygun fiyata daha iyi olan Arctis Pro aldım. Kablosuz alacak olsam %99 Arctis 7 alacaktım. Araştırmanızı öneririm. Çok konforlu ve kaliteli kulaklıklar.

Kablosuzdan vazgeçtiğim için Arctis 7 Wireless yerine daha uygun fiyata daha iyi olan Arctis Pro aldım. Kablosuz alacak olsam %99 Arctis 7 alacaktım. Araştırmanızı öneririm. Çok konforlu ve kaliteli kulaklıklar.
Hocam bir de bunların yenisi çıkmış Arctis 7+ diye. Aralarında 250-300 TL fark var. Almaya değer mi yenisini ?

Hocam bir de bunların yenisi çıkmış Arctis 7+ diye. Aralarında 250-300 TL fark var. Almaya değer mi yenisini ?
Onunla ilgili bilgim yok ancak Steel Series Engine uyumlu olanı hangisi ise bence onu alın. İkisinden birinde, yazılım Windows ile çakıştığı için yazılımı kaldırmışlardı diye hatırlıyorum. Arctis Pro'yu, Steel Series Engine ile kullıyorum USB bağlantısı üzerinden, gerçekten dağlar kadar fark oluyor yazılım çalışıyorken ve çalışmıyorken.

Geri
Yukarı