2000 TL Yol Bisikleti Önerisi

DayleFusion

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar 4-5 yıl mtb bisiklet kullandım. 1 seneye yakın da baba dan kalma yol bisikletini sürüyorum. Yeni bisiklet alma vakti geldi. 2000 TL civarı bir bisiklet arıyorum. Kron RC 2000, Salcano Xrs040 Sora, Carraro CR-Race 042 gibi bisikletler hoşuma gitti. İstanbul'da yaşıyorum servis bulma sıkıntım yok. Bisiklette shimano grup set olması lazım. 10 KG'dan aşağı bir bisiklet arıyorum. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sora daha iyidir. Vites sıralamasına resimden bakabilirsiniz. 2000TL bütçe ile 10KG altı ağırlığa sahip bir bisiklet bulmak zor :). Bütçe dahilinde yukarıdaki iki bisiklette iyidir.

Dosya Ekleri

• cestak_01.jpg
    cestak_01.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 1.451
Bianchi olanı istanbul da satan bir yer biliyor musunuz ? İnternet te 1800 TL civarın da bulunabiliyor.

İstanbul da büyük bir bayii var mı ? Bulunduğum ilçede stok ta yok. İstanbul avrupa yakasın da olan her yere gidebilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı