2000 TL'ye 3 monitör ve 2 laptop için çalışma masası önerisi

akrepadammm

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi 2 adet laptop ve 3 adet monitör için bilgisayar masası arıyorum. Monitörlerin 2 adeti 27 inc, 1 adeti 21.5 inc. Laptopların birini zaten resimde görüyorsunuz. digeri henüz elime gelmedi (iş için kullanılacak laptop). Mümkünse RGB'li oyuncu masası olmasın, düz sade bir çalışma masası istiyorum. Masanın alt kısmında oyun ve gündelik kullanım için bilgisayar kasam yer alacak. Bir adet de küçük taşınabilir iş bilgisayarim var, onu da masada bir yere koyabilmem gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum. 2000 TL'ye kadar bütçem var. Kaliteli bir şey olmasını istiyorum.

IMG-20210923-WA0019.jpeg

Ikea da baktim butun masalara ama hepsi gözüme küçük gözüküyor sanki sığmayacak gibi.
Masa seçerken ölçülere bakmak gerekiyor. Bekant modeller var. 160cm.

Kafa karıştırmak gibi olmasın o bütçe ile kendiniz de yaptırabilirsiniz. Odanıza uygun ve ölçümleri hesaplayarak.

2*27+22+ laptopları da 16” düşünürsek toplam 108 inç yapar. Arada boşluk ve açı da olacağını düşünürsek 5-7 inç te öyle düşünelim 115 inç olur. 115 inç yaklaşık 310 cm yapar. 3 metre uzunluğunda hazır bir masa bulamayabilirsiniz. Bulsanız da size uygun olmayabilir. Ölçü ile yaptırmak daha mantıklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı