2000 TL'ye %60 klavye önerisi

Bütçe
2000
TR karakter olması şart değilse şunu aldım yakın zamanda, baya memnun kaldım.

Gateron Pro Yellow switchlerin de hissiyatı olsun, sesi olsun çok güzel.

Epomaker TH66 en iyisi olacaktır. Switch olarak Gateron Yellow Pro tercih ediniz. Kendimde modlamak için bu switchten aldım. Prelube olarak geliyor, aşırı smooth.

TH66 öneririm kesinlikle.

Peki sizce fiyatına değecek bir klavye mi TH66.

bu klavye nasıldır buradan alsam güvenilir midir ?
IMG_20221001_181652.jpg

Son düzenleme:
Peki sizce fiyatına değecek bir klavye mi TH66.

bu klavye nasıldır buradan alsam güvenilir midir ?Eki Görüntüle 1532940
Th66 nin gateron black prosunu aldım bende. Creamy dediğimiz tok ses var ya, basım hissiyatı o şekilde. Bilmiyorsan youtubeden creamy keyboard yazıp ya da gateron black pro switch yazıp izleyebilirsin. Fiyatına göre aşırı iyi ve amazon yorumlarda huntsmandan daha iyi basım hissiyatı verdiğini yazmışlar. Ben deneyimlemedim bilmiyorum huntsmanı. Purple switchleri aşırı clicky yani sesliymiş sanırım. Göz önünde bulundurabilirsin.

Th66 nin gateron black prosunu aldım bende. Creamy dediğimiz tok ses var ya, basım hissiyatı o şekilde. Bilmiyorsan youtubeden creamy keyboard yazıp ya da gateron black pro switch yazıp izleyebilirsin. Fiyatına göre aşırı iyi ve amazon yorumlarda huntsmandan daha iyi basım hissiyatı verdiğini yazmışlar. Ben deneyimlemedim bilmiyorum huntsmanı. Purple switchleri aşırı clicky yani sesliymiş sanırım. Göz önünde bulundurabilirsin.
Purple switch kullanıyorum evet maviyle yakın sayılır sesi ama mavinin ki kadar ciyak ciyak değil

Geri
Yukarı