2000 TL'ye Anneye Telefon önerisi

Bütçe
Max 2000 TL

392450

Hectopat
Makaleler
1
Bugün 2.Telefon tavsiyesi konusu açtım ama artık bütçem yükseldi, o yüzden anneme 2000 TL'nin altında telefon arıyorum.

Tahmin ettiğiniz üzere telefonda yapılacak şeyler: İnstagram, Whatsapp, Facebook. Kamerası iyi olsun ya da bataryası iyi olsun(Zaten 2si bir biraz zor ama var ise de olur).

2000 TL dedim diye gidip illaki o kadarlık bir şey olmayacak max bütçe 2000 TL yani, 1700 çevresinde falan olursa daha iyi.

Bugün 2.Telefon tavsiyesi konusu açtım ama artık bütçem yükseldi, o yüzden anneme 2000 TL'nin altında telefon arıyorum.

Tahmin ettiğiniz üzere telefonda yapılacak şeyler: İnstagram, Whatsapp, Facebook. Kamerası iyi olsun ya da bataryası iyi olsun(Zaten 2si bir biraz zor ama var ise de olur).

2000 TL dedim diye gidip illaki o kadarlık bir şey olmayacak max bütçe 2000 TL yani, 1700 çevresinde falan olursa daha iyi.
TCL 10L ya da GM 20Pro

(GM 20 pro'nun yazılımı kötü deniliyor ama tam bir bilgim yok. Rom atarak rahatça kullanabilirsiniz.)

TCL 10L ya da GM 20 Pro.

(GM 20 Pro'nun yazılımı kötü deniliyor ama tam bir bilgim yok. Rom atarak rahatça kullanabilirsiniz.)
MIUI, Realme UI gibi arayüzü yok, direkt olarak saf Android.

Ben de TCL 10L ve General Mobile GM 20 Pro tavsiye ederim, bütçenizi artırabilirseniz Samsung Galaxy M21 bakabilirsiniz.

TCL 10l ya da gm 20Pro.

(Gm 20 Pro'nun yazılımı kötü deniliyor ama tam bir bilgim yok. ROM atarak rahatça kullanabilirsiniz.)

Hocam GM 20 Pro yazılımı kötü değil ama onun dışındaki her şeyi ile kötü maalesef.
Kısa ömürlü, servisi rezalet, malzeme kalitesi rezalet bir telefon. Bir şey beklememek lazım diyebilirsiniz ama TCL 10l varken alınmaz, her anlamda rezalet. Tek iyi yönü UFS 2.1 (sanırım UFS 2.1 di) 128 GB depolaması diyebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı