2000 TL'ye fare önerisi

Bütçe
2000

Youtube'da saçma sapan tierlist yapan insanların videolarına göre sakın karar verme.
Sensör, switch, pil süresi, ergonomi gibi özelliklerini araştırarak kendin karar ver, FPS oyunlarına meraklıysan attığım fare yeni ve güzel bir fare, seçeneklerin arasına alabilirsin, 2000 lira seviyelerinde bulunuyor, senin listende tercihim ise Superlight olur, Model O incelemelerime göre Superlight ve RVU'nun gerisinde kalıyor.

Bütçe ayıramazsan gidip sakın Fury Z alma, düşük bütçeli GPW adını verdiğim G703(Hero) modeli düşünebilirsin.

Eğer bu yorumu attığım YouTuber'a yazdıysanız vay halinize. Yılların deneyimlerine sahip bir YouTuber'a saçma sapan tierlist videoları yapan birisi demeniz cahilliğinizi çok fena şekilde kanıtlıyor maalesef. Muhtemelen kişinin bilgilendirici bir adet videosunu dahi izlemediniz ve sadece konuşuyorsunuz. Sizin bahsettiğiniz bütün şeylerden kendisi fazlasıyla konuşuyor zaten. Bu kişi gerek reddit'de gerek yabancı internet ortamında pek saygı duyulan ve fikirleri & görüşleri dikkate alınan bir kişi.

Eğer bu yorumu attığım YouTuber'a yazdıysanız vay halinize. Yılların deneyimlerine sahip bir YouTuber'a saçma sapan tierlist videoları yapan birisi demeniz cahilliğinizi çok fena şekilde kanıtlıyor maalesef. Muhtemelen kişinin bilgilendirici bir adet videosunu dahi izlemediniz ve sadece konuşuyorsunuz. Sizin bahsettiğiniz bütün şeylerden kendisi fazlasıyla konuşuyor zaten. Bu kişi gerek reddit'de gerek yabancı internet ortamında pek saygı duyulan ve fikirleri & görüşleri dikkate alınan bir kişi.
Kimden bahsettiğimi nereden biliyorsun? Hangi hakla sen tanımadığın birisine cahil diyorsun?
Aynı kişiden bahsediyorsak yaptığı tierlist videoların fareleri sıralarken yaptığı açıklama ''ne bileyim sevmiyorum ben bu fareyi'' şeklinde oluyor, reddit falan hikaye anlatma.

Eğer okumayı denerseniz "eğer bahsettiğim YouTuber için dediyseniz" diye girmişim cümleye. Ayrıca isteyen herkes istediğine cahil diyebilir :)
Pardon ona dikkat etmemişim, aynı Youtuberden bahsetmiyoruz, senin attığını bile görmedim, benim sözünü ettiğim bir Türk, keşke cahil cühela gibi yakıştırmalar yapmadan aynı kişiden bahsedip bahsetmediğimizi bir sorsaydın. :)

Pardon ona dikkat etmemişim, aynı Youtuberden bahsetmiyoruz, senin attığını bile görmedim, benim sözünü ettiğim bir Türk, keşke cahil cühela gibi yakıştırmalar yapmadan aynı kişiden bahsedip bahsetmediğimizi bir sorsaydın. :)
Sorun yok :) Sağlıcakla kalalım.

Dosya Ekleri

• g pro.jpg
    g pro.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 30

YouTube'da saçma sapan tierlist yapan insanların videolarına göre sakın karar verme.
Sensör, Switch, pil süresi, ergonomi gibi özelliklerini araştırarak kendin karar ver, FPS oyunlarına meraklıysan attığım fare yeni ve güzel bir fare, seçeneklerin arasına alabilirsin, 2000 lira seviyelerinde bulunuyor, senin listende tercihim ise superlight olur, model o incelemelerime göre superlight ve Rvu'nun gerisinde kalıyor.

Bütçe ayıramazsan gidip sakın Fury Z alma, düşük bütçeli gpw adını verdiğim G703(Hero) modeli düşünebilirsin.

Bunu alacağına G903 alsın daha yeni model yeni sensörülü Hero 25k DPI ben kullanıyorum 140 saat şarj süresi gerçekten doğru ışıksız kullanım ışıklı kullanımda 130 saati gördüm denedim.

Hallettik bu konuyu :D

Doğru seçim Logitech evde ses(Z337)klavye (G915) fare(G903)hepsi Logitech kullanıyorum kalite ve uzun ömürlü bir marka diğer markaları da kullandım ASUS ROG gibi ama bu marka biraz daha uzun ömürlü.

Bunu alacağına G903 alsın daha yeni model yeni sensörülü Hero 25k DPI ben kullanıyorum 140 saat şarj süresi gerçekten doğru ışıksız kullanım ışıklı kullanımda 130 saati gördüm denedim.

Doğru seçim Logitech evde ses(Z337)klavye (G915) fare(G903)hepsi Logitech kullanıyorum kalite ve uzun ömürlü bir marka diğer markaları da kullandım ASUS ROG gibi ama bu marka biraz daha uzun ömürlü.
Klavye olarak bunu kullanıyorum çok memnunum : Asus TUF K3 AURA Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Geri
Yukarı