2000 TL'ye kadar 2.el kulaklık önerisi

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Neden 2.el çünkü param nakit ve 2.elde çok daha iyi bir kulaklığı ucuza alabiliyorum.
Ürünlerin Sahibinden Param Güvende ile satılması tercihimdir Muğla İzmir veya Aydın'da elden teslim alabileceğim için oralardaki normal ilanlar da olabilir.
Müzik dinlemeyi sevmem tek amaç ses kasmak Laptopta kullanılacak, kulak içi kulaklıkları ekstra severim.
Önerilerinizi bekliyorum :)
Benim aklıma yatanlar:
Rog Cetra 2
Blackshark v2
@MisafirTerliği34

Son düzenleme:
Neden 2.el çünkü param nakit ve 2.elde çok daha iyi bir kulaklığı ucuza alabiliyorum.
Ürünlerin Sahibinden Param Güvende ile satılması tercihimdir Muğla İzmir veya aydında elden teslim alabileceğim için oralardaki normal ilanlar da olabilir.
Müzik dinlemeyi sevmem tek amaç ses kasmak Laptopta kullanılacak, kulak içi kulaklıkları ekstra severim.
Benim aklıma yatanlar:
Rog Cetra 2
Blackshark v2
Hocam başkasının kulağına girmiş bir kulaklığın pek hijyenik olacağını düşünmüyorum sıfır öneririm.

Hocam başkasının kulağına girmiş bir kulaklığın pek hijyenik olacağını düşünmüyorum sıfır öneririm.
İlk 2.el alışverişim değil yıllardır çok işime yaradı 2.el alıp satmak endişenize gelirsek düşündüğünüz için teşekkürler ama gerekli temizliği yapacak bilgiye sahibim.

Ürünlerin Sahibinden Param Güvende ile satılması tercihimdir Muğla İzmir veya Aydın'da elden teslim alabileceğim için oralardaki normal ilanlar da olabilir.
Benim aklıma yatanlar:
Rog Cetra 2
Blackshark v2
@MisafirTerliği34
İnan paylaştığın modeller hakkında bilgim yok. Kulak içi modeller senin kullanımına daha uygunsa cetra mantıklı olabilir. Razer blackshark forumda popüler. Gönül ister ki cloud 2 wireless yapıştır fakat her PC'de aynı performansı vermiyor. Bass vura vura ses kasardın. 🙂

Benim aklıma yatanlar:
Rog Cetra 2
Blackshark v2
@MisafirTerliği34
Söz konusu Blackshark v2 elime ulaştı ve ilk deneyimler çok iyi gerek mikrofon netliği olsun gerek ses kalitesi olsun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı