2000 TL'ye kadar kablosuz fare önerisi

Bütçe
2000

stechi

Centipat
Daha fazla  
Claw grip şeklinde mouse kullanıyorum ve elim küçük. Küçük ve hafif mouse kullanmaya alışığım. Tavsiyeleriniz neler olur? Delikli deliksiz vs. fark etmez.
FPS oyunlar oynuyorum ağırlıklı olarak.
G PRO X keşke biraz daha ucuz olsaydı almak isterdim fakat 3K şu an.

Claw grip şeklinde mouse kullanıyorum ve elim küçük. Küçük ve hafif mouse kullanmaya alışığım. Tavsiyeleriniz neler olur? Delikli deliksiz vs. fark etmez.

Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum G305 var bende gayet yeterli hafif ve kullanışlı bir mouse almanı tavsiye ederim hee param olsa Pro X alırdım orası ayrı.

Lamzu,sora,katana,pulsar xlite v2 mini, ikinci el temiz garantili bulunuyor. Deneyip almak size kalmış.

Lamzu, sora, katana, pulsar xlite V2 mini, ikinci el temiz garantili bulunuyor. Deneyip almak size kalmış.

Hocam xlite V2 Mini'nin TR satışını bulamadım yoksa onu düşünüyordum, ikinci el işine girmek istemiyorum. Katana veya gpx arasındayım sence gpx fiyatına değer mi yoksa katana işimi görür mü?

Hocam xlite V2 Mini'nin TR satışını bulamadım yoksa onu düşünüyordum, ikinci el işine girmek istemiyorum. Katana veya gpx arasındayım sence gpx fiyatına değer mi yoksa katana işimi görür mü?
Gpx asla fiyatına değmez switchler berbat sensör eskidi lamzu atlantis ve ninjutso sora bakabilirsiniz katana da iş görür fakat 2k dan az bi paraya bulursanız

Yeni konular

Geri
Yukarı