2000 TL'ye kadar kulak üstü kulaklık önerisi

lrs

Hectopat
Selam. Evdeyken PC başında kullanmak için kulak üstü kulaklık önerisi istiyorum. Dışarıda kullanmayacağım, AirPods var.
Benim için ses kalitesi çok önemli, bass ağırlıklı dinlemeyi seviyorum. Bir de kafa ağrıtmayacak rahat bir yapıda olursa güzel olur. Mikrofonu çok önemli değil, ihtiyacım olursa harici alabilirim.
Tercihen kablosuz olsa güzel olur, evde serbest olmak daha iyi olur. Kablolu olacaksa da kablosunun takılıp çıkarılıyor olması güzel olur.
Bütçe maksimum 1500-2000 TL civarında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar ne konforlu ne de parasına göre kaliteli ses veriyor. Sony'nin kulağı komple kapatan modellerine bakmak daha iyi olur. Ama bana soracak olursanız ikinci el AKG N700 NC bakın derim. Kulak padlerini değiştirirsiniz sıfır gibi olur. Sesi de çok kaliteli. Ya da yine ikinci el Sony WH-1000X modelleri de olabilir.

AKG pek rahat durmuyor hocam. Baseus'ta biraz kaba gibi duruyor.

Bu ürünler için ne düşünüyorsunuz ?

Bunlar ne konforlu ne de parasına göre kaliteli ses veriyor. Sony'nin kulağı komple kapatan modellerine bakmak daha iyi olur. Ama bana soracak olursanız ikinci el AKG N700 NC bakın derim. Kulak padlerini değiştirirsiniz sıfır gibi olur. Sesi de çok kaliteli. Ya da yine ikinci el Sony WH-1000X modelleri de olabilir.
Hocam çok titiz birisiyim. Kulak padlerini de değiştirsem imkansız rahat edemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı