2000 TL'ye kulaklık tavsiye

Bütçe
2000

arif enes

Hectopat
Herkese cümleten iyi günler,

Kafayı sıyırmak üzere olduğum bir konudan çıkış yolu bulamayınca buraya konu açmak istedim. Yaklaşık 2.5 senedir Rampage R36 drop kulaklık kullanıyorum. Artık eskidi ve değiştirmek istiyorum. 2000TL bütçe var. CS:GO oynuyorum ve ses kasmak konusunda beni üzmeyecek bir model arıyorum. Kablolu kablosuz fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries artctis 1 olabilir (zamlanmadıysa) Razer BlackShark 2 uygundur 2K bütçe için sesi mükemmel keser.

Kafayı sıyırmak üzere olduğum bir konudan çıkış yolu bulamayınca buraya konu açmak istedim. Yaklaşık 2.5 senedir Rampage R36 drop kulaklık kullanıyorum. Artık eskidi ve değiştirmek istiyorum. 2000TL bütçe var. CS:GO oynuyorum ve ses kasmak konusunda beni üzmeyecek bir model arıyorum. Kablolu kablosuz fark etmez.
G435 kullanıyorum gayet memnunum ses kasma konusunda.

SteelSeries artctis 1 olabilir (zamlanmadıysa) Razer BlackShark 2 uygundur 2K bütçe için sesi mükemmel keser.
Arctis 1 konusunda katılmıyorum çok daha iyi kulaklıklar var bütçesinde ancak Razer öneriniz güzel bende öneririm şahsen konu sahibine.

Hocam g435 konusunda çok araştırma yaptım bir kesim iyi ses kasılmadığını söylüyor
Ben kullanıyorum CS:GO oynuyorum genelde arkadaşlarımla rekabetçi atıyoruz. Dust 2 de mid'deki kapının oradan A Long'daki adamın ayak seslerini duyabiliyorum. Ses kasılmadığını söylerken hangi kulaklığa göre karşılaştırıyorlar orası da önemli.

Kendim Razer Black shark V2 kullanıyorum memnunum.

Ben kullanıyorum CS:GO oynuyorum genelde arkadaşlarımla rekabetçi atıyoruz. Dust 2 de Mid'deki kapının oradan a Long'daki adamın ayak seslerini duyabiliyorum. Ses kasılmadığını söylerken hangi kulaklığa göre karşılaştırıyorlar orası da önemli.

Pil ömrü ve gecikme konusunda memnuniyetiniz ne durumda cevabınıza göre hemen sipariş vermeyi düşünüyorum.

Pil ömrü ve gecikme konusunda memnuniyetiniz ne durumda cevabınıza göre hemen sipariş vermeyi düşünüyorum.
Pil ömrü olarak 18 saat deniyor ben %60 seste kullanıyorum 13 14 saat sonra şarjı azalıyor her 5 10 dakikada bir kapanma sesi geliyor ve 2 3 saar sonra bitiyor. Gecikme konusunda telefonda bluetooth ile 200 300 ms bir gecikme var. Ancak USB ile bağlayınca neredeyse hiç hatta yok gibi bir şey. USB ile bağlayıncaki kablosuz gecikmesi şahane. Kulaklığın sıkıntılarından biri ise üst kafa bandında ek olarak bir şey olmadığı için plastik kafaya değiyor ve 2 3 saat sonra kafanın üst kısmında ağrı yapıyor. Kulak padleri çok rahat ve terletmiyor. Ses konusunda ara sıra müzik dinliyorum ses biraz arkadan geliyormuş gibi olsa da bass ve tizler oldukça iyi oyundaki patlama, konuşma, silah sesleri oldukça iyi geliyor kulağa.

Geri
Yukarı