2000 TL'ye kulaklık tavsiye

Bütçe
2000
Hocam G435 ve BlackShark V2 arasında kaldım. Zaten bir taraf kablosuz büyük rahatlık ama ses konusunda sıkıntı yaşar mıyım endişesi var.

BlackShark V2 tercih et. Ben profesyonel FPS oyuncusuyum ve bu kulaklığı tercih ettiğim için çok memnunum. Sizin de aklınızda soru kalmasın. Gerçekten bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklık balckshark v2'dir.

BlackShark V2 tercih et. Ben profesyonel FPS oyuncusuyum ve bu kulaklığı tercih ettiğim için çok memnunum. Sizin de aklınızda soru kalmasın. Gerçekten bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklık balckshark v2'dir.
Hocam niye bu kadar ikna etme üzerinesiniz? Bırakın konu sahibi istediğini tercih etsin karar versin şurada fikir almak istiyor. Aldığınız ürünü sadece güzel ya da en iyisi demek biraz değişik bir şeye kaçıyor özelliklerini anlatın ki konu sahibi anlasın. Gereksiz ısrarcısınız alması üzerine. Sizin kulaklığınızı alması sizde ne değiştirecek?

Adama aklınızda soru kalmasın demişsiniz sadece en iyi kulaklık deyip bırakmışsınız bu adam neyi anlasın?

Son düzenleme:
Hocam niye bu kadar ikna etme üzerinesiniz? Bırakın konu sahibi istediğini tercih etsin karar versin şurada fikir almak istiyor. Aldığınız ürünü sadece güzel ya da en iyisi demek biraz değişik bir şeye kaçıyor özelliklerini anlatın ki konu sahibi anlasın. Gereksiz ısrarcısınız alması üzerine. Sizin kulaklığınızı alması sizde ne değiştirecek?

Adama aklınızda soru kalmasın demişsiniz sadece en iyi kulaklık deyip bırakmışsınız bu adam neyi anlasın?

Sadece THX özelliği bile bu bütçedeki diğer kulaklıklara rakip olmak için yeter. Mikrofon çıkarıp takılması, mikrofon ses temizliği /kalitesi, kumaş pedleri ile rahatsız etmeyen yapısı, gürültü engellemesi, yanında gelen ses kartı, ve en önemlisi THX özelliği. Bunlar dışında sayamadığım özellikler de vardır, aklıma gelmedi. İsterseniz birkaç fotoğraf da ekleyeyim.

......

Dosya Ekleri

• 16860095903033393583470205577945.jpg
    16860095903033393583470205577945.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 38
  • 16860096204889092393347516413437.jpg
    16860096204889092393347516413437.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 35
  • 16860096441977494436488524725709.jpg
    16860096441977494436488524725709.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 30
  • 16860096690571873310249830826748.jpg
    16860096690571873310249830826748.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 29
Razer Kraken V3 kesinlikle öneririm. Aktif olarak kullanıyorum. HyperX Cloud 2'nin güncellenmiş hali gibi. Sesler aşırı net. 7.1 kulaklık ses kasma konusunda hiçbir sıkıntısı yok.

3500 TL'ye çıkabilirsen bu civar bandında AirPods'ın Android'deki karşılığı Huawei Free Buds 2 Pro mükemmel bir sesi var tavsiye ederim ve kulaklık inanılmaz derecede hafif daha hafif bir şey istiyorsan Sony link Buds bak derim.

Aslında 7.1 saçmalığına aldanmayıp Sennheiser gsp 500 kulaklığı tercih edilebilir. Onu da kesinlikle öneririm.

Aslında 7.1 saçmalığına aldanmayıp.

BlackShark V2 tercih et. Ben profesyonel FPS oyuncusuyum ve bu kulaklığı tercih ettiğim için çok memnunum. Sizin de aklınızda soru kalmasın. Gerçekten bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklık balckshark v2'D.

Sennheiser gsp 500 kulaklığı tercih edilebilir. Onu da kesinlikle öneririm.

Hocam hangi oyunda profesyonelsiniz. Çok merak ettim.

Ben de aynı fiyat aralığında bir kulaklık bakıyorum şu anda. Geçtiğimiz günlerde ben de başlık açmıştım genel olarak herkesin önerisi BlackShark V2 olmuştu. Şu an ekstra araştırmalar ve bu tavsiyeler üzerine HyperX Cloud Core ile BlackShark V2 USB arasında kaldım. Eski bir profesyonel oyuncu olarak önceden HyperX Cloud 2 kullanıyordum. Ancak fiyatları uçmuş ama eğer sen o fiyatlara çıkabilecek isen bütün tavsiyeleri boş verip Cloud 2 almanı öneririm.

Aslında 7.1 saçmalığına aldanmayıp Sennheiser gsp 500 kulaklığı tercih edilebilir. Onu da kesinlikle öneririm.

Aslında 7.1 saçmalığına aldanmayıp.

Sennheiser gsp 500 kulaklığı tercih edilebilir. Onu da kesinlikle öneririm.

Hocam hangi oyunda profesyonelsiniz. Çok merak ettim.

Valorant

Ben de aynı fiyat aralığında bir kulaklık bakıyorum şu anda. Geçtiğimiz günlerde ben de başlık açmıştım genel olarak herkesin önerisi BlackShark V2 olmuştu. Şu an ekstra araştırmalar ve bu tavsiyeler üzerine HyperX Cloud Core ile BlackShark V2 USB arasında kaldım. Eski bir profesyonel oyuncu olarak önceden HyperX Cloud 2 kullanıyordum. Ancak fiyatları uçmuş ama eğer sen o fiyatlara çıkabilecek isen bütün tavsiyeleri boş verip Cloud 2 almanı öneririm.
Eskidi artık

Valorant.

Eskidi artık.

Yok be kankam halen şuanın en iyi kulaklıkları arasında ve rekabetçi oyunlar tam anlamıyla gerçek 7.1 Surround ses desteğini sağlayabilme olanağını elde edene kadar da istense bile eskiyemez. Misal R6 da halen herhangi bir şekilde gerçek 7.1 desteği yok sadece DTS desteği eklenmeye çalışılıyor ve espor camiasında dahi halen herkes bu kalitenin stereo modunu kullanıyor. Bahsettiğin Valorant dahi gerçek 7.1 desteğini sağlayamıyor. Oradaki profesyonel alandakiler de bizler gibi stereo ile yoluna devam ediyor. Eskimesine en az bir 5-6 sene daha var bu kulaklığın.

Hocam G435 aldım bugün kurulumu yaptım bir el CS atmam yetti ses kasılmıyor EQ ayarı yapamıyorum Vatan Bilgisayar'dan aldım iade edip üstüne biraz koyup BlackShark V2 almayı düşünüyorum. Bütçeyi zorlayabilirsem Barracuda X olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı