2000 TL'ye uzun ömürlü bisiklet önerisi

josehan

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Öğrenci olduğum için son 2 yılım evde geçti ve bende bu 2 yılı spor yaparak değerlendirdim. Ancak son zamanlarda evde spor yapmak beni tatmin etmemeye başladı bende hem spor hem de eğlence amaçlı bisiklet almak istedim. Bütçem 2.000 TL ancak daha ucuz bisiklet önerilerine de hayır demem. Evim yokuş bir yerde yani bisikletin yokuştan rahat çıkabilecek olması gerekiyor. Aynı zamanda düz ve toprak yolda da süreceğim için MTB bisiklet istiyorum. Çok bilgim olmamasına rağmen 2.000 TL'ye bir bisiklet buldum ( XC75 - 29 ). Boyum 1.82 hangi jant almalıyım onu da bilmiyorum. 11. sınıfa geçtim boyumun biraz daha uzama ihtimali var ve bisikletimi uzun süreler kullanmak istediğim için jant boyunu da ona göre büyük almak istiyorum. Umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler. (Bu konuyu başkalarının da açtığını biliyorum ancak en son açılan konular 1-2 yıl öncesine ait olduğu için o zamanki fiyatlar 2 katına çıkmış. O yüzden yeni konu açtım)

Bu attıklarıma da bakabilirsiniz;
Sedonanın bazı modellerinde, kadro çatlama sorunları vardı.
Attıklarımın fiyatı 3.000e ulaştığı için de özür dilerim. Ben de arıyorum bisiklet, konuyu açtığınız için size de teşekkür ederim.
XC75-100 29 jant olabilir diye düşünüyorum.

Bu attıklarıma da bakabilirsiniz;
Sedonanın bazı modellerinde, kadro çatlama sorunları vardı.
Attıklarımın fiyatı 3.000e ulaştığı için de özür dilerim. Ben de arıyorum bisiklet, konuyu açtığınız için size de teşekkür ederim.
XC75-100 29 jant olabilir diye düşünüyorum.

Snoop marka bisikletleri bende incelemiştim ancak kullananlar kısa sürede çok masraf çıkarmaya başladığını söylüyordu. Bisikletin bile lüks haline gelmesi çok üzücü gönül rahatlığıyla bisiklet bile alamıyoruz :(

Bisikletin bile lüks haline gelmesi çok üzücü gönül rahatlığıyla bisiklet bile alamıyoruz :(
Benim bir de bilgisayar ve ekipmanını, telefon, bisiklet almam lazım bu yıl içinde. Halimi siz düşünün. Bu yaşlarda para hesabı yapıyoruz, düştüğümüz duruma bak.

Geri
Yukarı