20000-30000 arası 3090 Ti'lı sistem toplama

equitus

Decapat
Daha fazla  
Sevgili forum üyeleri,

Elimde Amerika'dan aldığım EVGA 3090 Ti var.

Mimarlık ofisim için monitör dahil PC toplamak istiyorum. Bütçem başlıkta yazdığım gibi.

Sevgiler.

Sevgili forum üyeleri,

Mimarlık ofisim için monitör dahil PC toplamak istiyorum. Bütçem başlıkta yazdığım gibi.

Sevgiler.
Oyundan zşyade mimarlık işleri ile uğraşacapınız için bunları önereceğim ASUS Prime B660M-K D4 B660 5333 MHz DDR4 LGA1700 mATX Anakart, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Sevgili forum üyeleri,

Sevgiler.
Monitörler hakkında pek bilgim olmadığı için bir şey öneremeyecğim . Paylaştığım parçaları Akakçe'den falan daha ucuza bula bilirsiniz veya 2tb değilde ssd 1tb işinizi görüyorsa düşüre bilirsiniz . Kasa olarakta , Asus TUF Gaming GT301 Tempered Glass RGB USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Toplam 29.413 TL.

Oyundan zşyade mimarlık işleri ile uğraşacapınız için bunları önereceğim ASUS Prime B660M-K D4 B660 5333 MHz DDR4 LGA1700 mATX Anakart, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Monitörler hakkında pek bilgim olmadığı için bir şey öneremeyecğim. Paylaştığım parçaları Akakçe'den falan daha ucuza bulabilirsiniz veya 2TB değil de SSD 1TB işinizi görüyorsa düşürebilirsiniz. Kasa olarak da, Asus TUF Gaming GT301 Tempered Glass RGB USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Hocam anakart DDR4 RAM DDR5?

Toplam 29.413 TL.

Hocam anakart DDR4 RAM DDR5?
Pardon iş yerinde yoğunum , siz düzeltmişsiniz zaten beni .

Geri
Yukarı