20000 TL laptop önerisi

Bütçe
20000

495591

Decapat
Aslında birkaç haftadır MacBook almayı düşünüyordum ama sonra bazı sebeplerden dolayı tekrar Windows'a dönmek zorunda kaldım, alacağım cihazı bir 5 yıl kullanmam gerekecek yazılım mühendisliği öğrencisiyim ve arada oyunda oynarım. Tavsiyelerinizi dinliyorum.

Aslında birkaç haftadır MacBook almayı düşünüyordum ama sonra bazı sebeplerden dolayı tekrar Windows'a dönmek zorunda kaldım, alacağım cihazı bir 5 yıl kullanmam gerekecek yazılım mühendisliği öğrencisiyim ve arada oyunda oynarım. Tavsiyelerinizi dinliyorum.

MSI, Lenovo, ASUS gibi markaları düşünün. Model öneremeyeceğim.

daha önceden kullandım ve memnun değildim. ( işlemci kullanmadım ama ekran kartlarının drivlerierini felan hiç sevmiyordum pek çok kez crash vs. ile uğraştım )
AMD işlemcilerine ön yargıyla yaklaşmanızı gerektirecek bi durum yok ortada. Ekran kartları konusunda size katılıyorum fakat işlemcilerde durum cidden öyle değil. Hatta laptop işlemcilerde inteller amdlerden daha çok ısınıyor vb.

AMD işlemcilerine ön yargıyla yaklaşmanızı gerektirecek bi durum yok ortada. Ekran kartları konusunda size katılıyorum fakat işlemcilerde durum cidden öyle değil. Hatta laptop işlemcilerde inteller amdlerden daha çok ısınıyor vb.
Dedikleriniz doğru bile olsa karar verdiğim laptop intel artık zaten :D
Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen9

Dedikleriniz doğru bile olsa karar verdiğim laptop Intel artık zaten :D
Lenovo Thinkpad X1 Carbon gen9.

Paranızı çöpe atmış olursunuz o parayı verirseniz o ürüne. Sırf Intel diye söylemiyorum yanlış anlamayın. O ürünün neresine o parayı istiyorlar anlayamadım belki bilmediğim bir olayı vardır ama o paraya çok daha donanımlı bilgisayar alınabilir. Ultrabook isterseniz yine daha iyi Ultrabook tercihleri de var. Hem incelik, taşınabilirlik, batarya ömrü, hem de oyun oynarım arada diyorsanız ASUS Zephyrus serisine bakmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı