20000 TL laptop önerisi

Bütçe
20000
Paranızı çöpe atmış olursunuz o parayı verirseniz o ürüne. Sırf Intel diye söylemiyorum yanlış anlamayın. O ürünün neresine o parayı istiyorlar anlayamadım belki bilmediğim bir olayı vardır ama o paraya çok daha donanımlı bilgisayar alınabilir. Ultrabook isterseniz yine daha iyi Ultrabook tercihleri de var. Hem incelik, taşınabilirlik, batarya ömrü, hem de oyun oynarım arada diyorsanız ASUS Zephyrus serisine bakmanızı tavsiye ederim.

Thinkpadleri biraz araştırmanızı öneriyorum. ( attığınızıda bayağı beğendim tabi seçeneklerimin arasında )

(en azından nasanın hatrına :d)

Dosya Ekleri

• qcIxO6pwHafNfs9bA4o4Z8_QqXMrmLFtdq7NSQUmlaA.jpg
    qcIxO6pwHafNfs9bA4o4Z8_QqXMrmLFtdq7NSQUmlaA.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Malzeme kalitesi ve hafifliği dışında bir olayı yok. Bu ürüne bu kadar para verdikten sonra 1-2 sene sonra oyun oynamak için başka bilgisayar ya da konsol alabilecek kadar zenginseniz alın tabi. Şahsen benim bu tarz ürünlere verebilecek kadar param yok malesef. NASA falan kullanmış boş işler biraz adamlar napacaktı ışıqlı mışıqlı asus rog mu kullanacaktı hocam :D

Malzeme kalitesi ve hafifliği dışında bir olayı yok. Bu ürüne bu kadar para verdikten sonra 1-2 sene sonra oyun oynamak için başka bilgisayar ya da konsol alabilecek kadar zenginseniz alın tabi. Şahsen benim bu tarz ürünlere verebilecek kadar param yok malesef. NASA falan kullanmış boş işler biraz adamlar napacaktı ışıqlı mışıqlı asus rog mu kullanacaktı hocam :D
2-3 ay önce sattığımız thinkpad 10 yıldır sorunsuz çalışıyor bence malzeme kalitesi diyip geçmemek lazım cihazları çok uzun ömürlü

Oyun oynayacaksınız söylediğiniz modeli almanın mantıklı hiç bir tarafı yok. O laptop oyun tarafında sizi tatmin etmez. (oynadığınız oyunlara göre değişir.)

Oyun oynayacaksınız söylediğiniz modeli almanın mantıklı hiç bir tarafı yok. O laptop oyun tarafında sizi tatmin etmez. (oynadığınız oyunlara göre değişir.)
laptop ile yapacaklarımın %90 ı yazılım ile ilgili olacak zaten oynayacağım oyun maksimum skyrim felan yani yeterli bir laptop benim için thinkpadleri çok seviyorum.

laptop ile yapacaklarımın %90 ı yazılım ile ilgili olacak zaten oynayacağım oyun maksimum skyrim felan yani yeterli bir laptop benim için thinkpadleri çok seviyorum.
Beklentileriniz bu kadarsa bu ürüne 20 bin tl para vermenize gerek yok. 10 sene dayanıyor diyeceksiniz şimdi ama 10 sene bir thinkpad kullanmaktansa 10 sene içerisinde 2 kere iyi bir bilgisayar alınabilir o paraya.

Beklentileriniz bu kadarsa bu ürüne 20 bin tl para vermenize gerek yok. 10 sene dayanıyor diyeceksiniz şimdi ama 10 sene bir thinkpad kullanmaktansa 10 sene içerisinde 2 kere iyi bir bilgisayar alınabilir o paraya.
peki o zaman şöyle diyeyim canım thinkpad almak istiyor o yüzden direk onu alacağım

peki o zaman şöyle diyeyim canım thinkpad almak istiyor o yüzden direk onu alacağım
Thinkpad alacaksanız;
Bunu öneririm, en azından 1050 gücünde bir ekran kartına sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı