18000 TL laptop önerileri

Bütçe
18000
60Hz ve MUX Switch olmaması dışında iyi bir model alabilirsin alternatif olarak buna bakabilirsin:
Tongfang'ın giriş seviyesi kasasına 20000 TL vermeyi mantıksız buluyorum.

60 Hz olması beni de düşündürdü. Başka önerileriniz var mı bir de hazırlık okuduğum için çok acelesi yok laptopun sizce beklemeli miyim fiyatlar düşer mi?

60 Hz olması beni de düşündürdü. Başka önerileriniz var mı bir de hazırlık okuduğum için çok acelesi yok laptopun sizce beklemeli miyim fiyatlar düşer mi?

Benim de sizin gibi bütçem var indirime girerse bunu almayı düşünüyorum bir bakın isterseniz.

Benim de sizin gibi bütçem var indirime girerse bunu almayı düşünüyorum bir bakın isterseniz.

Hocam bu model iyi fakat 20bine düşeceğini sanmam 24 bin bayağı iyi fiyat.

Arkadaşlar uzun zaman boyunca bakmıştım. GameGaraj slayer 7 XL alacaktım. Bir anda fiyatlar uçtu ve o zamandan beri bakmıyorum. Bütçem 18000 civarı. Çok az geçebilir. Konuyu açmadan önce biraz başka konulara baktım ve şöyle bir şey buldum.
Önerir misiniz? Bu fiyatta daha iyisi var mıdır? Laptopta ağır oyunlar oynamayacağım genelde Valorant LoL. Bir de inşaat mühendisliği okuyorum programlar için kullanacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı