20000 TL laptop önerisi

Bütçe
20.000

UfukÇ.

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba.
Maksimum 20 Bin TL ile alınacak laptop arıyorum.
Aorus 15P KD gibi.
Rtx 3060 olması önceliğimiz. Oyun ve AutoCAD kullanımı için fiyatı uygun, stoğu olan model arıyorum. Bütçemiz 20 bin TL'yi alamıyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster'dan bir öneri verebilirim. Tongfang kasası bulunmakta. Araştırdığım kadarıyla kronik soruna rastlamadım sadece prize takılı değilken şarjının az gittiği söyleniyor.

Merhaba.
Maksimum 20 Bin TL ile alınacak laptop arıyorum.
Aorus 15P KD gibi.
Rtx 3060 olması önceliğimiz. Oyun ve AutoCAD kullanımı için fiyatı uygun, stoğu olan model arıyorum. Bütçemiz 20 bin TL'yi alamıyor maalesef.

AMD öneririm Intel'den daha az ısınıyorlar genelde (kasayla da alakalı ) ve 17.3 inç olursa hacim büyük olduğu için soğumaya çok az da olsa fayda sağlar diye düşünüyorum.

AMD öneririm Intel'den daha az ısınıyorlar genelde (kasayla da alakalı ) ve 17.3 inç olursa hacim büyük olduğu için soğumaya çok az da olsa fayda sağlar diye düşünüyorum.

İndirim de iyi 2 saat önce 17k idi.

İndirim de iyi 2 saat önce 17k idi.

Monster'dan bir öneri verebilirim. Tongfang kasası bulunmakta. Araştırdığım kadarıyla kronik soruna rastlamadım sadece prize takılı değilken şarjının az gittiği söyleniyor.
Peki Aorus 15P KD ile kıyaslamak gerekirse hangisi daha yakın?

Bazen indirimle 22bin oluyor fiyatı.

Hocam bu daha elit bir kasaya sahip daha da iyi soğutur ama 22k olsa arada 4bintl fiyat var ki zaten şu an 33K ve bence sadece o elit ve soğutma için 4K verilmez ben olsam Acer alırdım ve 240 Hz miş şimdi fark ettim ama bana 144Hz kafidir ikisi arasında ki hz farkı bence pek belli olmuyor zaten.

Hocam bu daha elit bir kasaya sahip daha da iyi soğutur ama 22k olsa arada 4bintl fiyat var ki zaten şu an 33K ve bence sadece o elit ve soğutma için 4K verilmez ben olsam Acer alırdım ve 240 Hz miş şimdi fark ettim ama bana 144Hz kafidir ikisi arasında ki hz farkı bence pek belli olmuyor zaten.
Peki Acer mi yoksa yukarıdaki Monster mı?

Peki Acer mi yoksa yukarıdaki Monster mı?

Hocam mosnter de Intel işlemci var ve attığım Acer'in işlemcisine göre az da olsa daha iyi ama şöyle bir sıkıntı var Intel işlemciler daha çok ısınıyor AMD'ye göre ve Monster'in soğutmasına pek güvenmiyorum ben şahsen (önceden mağdur olarak) o yüzden Acer diyorum.

Geri
Yukarı