20000 TL laptop önerisi

Bütçe
20000

XXXlimon

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bir Gaming laptop almak istiyorum. Bütçe olarak 20K'yı aşmamak istiyorum. Mümkünse 17 inç olan ısınma sorunu göze çarpmayan bir laptop arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam teşekkür ederim yardım ettiğiniz için. Güzel bir laptopa benziyor, hakkında bildiğiniz bir şikayeti var mı? Ayrıca alıp sonra RAM taktırmak bayağı uygun olur gibi gözüküyor.

Bir sorunu yok hocam kendim 3050'li versiyonunu kullanıyorum, sonradan RAM takarsaniz gayet güzel cihaz olur.

Bu laptop hakkında araştırmakta yarar var bir de RAM takılırsa olur bence diğer parçalar güzel yardımcı olduğumuzu düşünüyorsanız çözüm atarsanız sevinirim.

Öneri konularında çözüm isaretlenmiyor hocam.

Bir sorunu yok hocam kendim 3050'li versiyonunu kullanıyorum, sonradan RAM takarsaniz gayet güzel cihaz olur.

RAM takviyesi, bilgisayarın garanti dışı kalmaması adına direkt markanın servisinde mi yapılması lazım ? Bildiğim kadarıyla vidalara yetkisiz müdahale sonucu ürün garanti dışı kalıyor.

Anladım, teşekkür ediyorum. Başka biri daha öneride bulunabilir diye bekleyeceğim biraz.

17.3 olarak bu cihazada bakabilirsiniz, https://www.hepsiburada.com/acer-ni...1-p-HBCV0000156DKE?url_src=and-product-detail

RAM takviyesi, bilgisayarın garanti dışı kalmaması adına direkt markanın servisinde mi yapılması lazım? Bildiğim kadarıyla vidalara yetkisiz müdahale sonucu ürün garanti dışı kalıyor.

Lenovo'da kalmiyor hocam, Acer'de kalıyor mesela. Lenovo'da cihaza zarar vermediğiniz sürece kalmiyor.

Geri
Yukarı