20000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
20000-25000 TL
Teşekkür ederim. Listemde vardı. MSI alsam, Monster ile arasındaki farka değer mi?

Sen bilirsin ama bence Acer gayet güzel ama MSI da tercih edilebilir Monster kendi sitesi haricinde daha ucuz diye biliyorum geçenlerde öyle denk gelmiştim.

Daha ucuzunu buldum.

Aslında ben 19 k söyledim RTX 3080'li 20 k sen 22.5k söyledin nasıl az acaba.

Sen bilirsin ama bence Acer gayet güzel ama MSI da tercih edilebilir Monster kendi sitesi haricinde daha ucuz diye biliyorum geçenlerde öyle denk gelmiştim.

Aslında ben 19 k söyledim RTX 3080'li 20 k sen 22.5k söyledin nasıl az acaba.
Konu sahibi Acer düşünmüyorum dedi değil mi ?
Ah bir de 2K olsa düşünmeden alırım.

Haklısınız, bu laptop a 2K yakışırdı.

Konu sahibi Acer düşünmüyorum dedi değil mi?

Haklısınız, bu laptop a 2K yakışırdı.

Acente karşı niye bu kadar ön yargı var anlamıyorum ben ayrıca ucuz ve Ryzen işlemcisi var. Performans farkı çok az i7 ile aralarında ayrıca soğuk olduğunda kendini Boost edebiliyor. Ryzen ve Acer ekstra soğutma tekniği var eskiden kutunun içinde ayrı olarak gelirdi CD yuvası yerine şimdi direk entegre halde geliyor ve çok da fena soğutuyor. MSI'dan yine çok iyi demiyorum ama 3 4 k farka değmez diyorum para kolay kazanılmıyor sonuçta.

Acente karşı niye bu kadar ön yargı var anlamıyorum ben ayrıca ucuz ve Ryzen işlemcisi var. Performans farkı çok az i7 ile aralarında ayrıca soğuk olduğunda kendini Boost edebiliyor. Ryzen ve Acer ekstra soğutma tekniği var eskiden kutunun içinde ayrı olarak gelirdi CD yuvası yerine şimdi direk entegre halde geliyor ve çok da fena soğutuyor. MSI'dan yine çok iyi demiyorum ama 3 4 k farka değmez diyorum para kolay kazanılmıyor sonuçta.
Para konusunda haklısınız fakat uzun vadede hiç güvenmiyorum Acer'a

Para konusunda haklısınız fakat uzun vadede hiç güvenmiyorum Acer'a.

Ben önceden Acer kullandım T4200 işlemci vardı ama yine de beni yarı yolda bırakmadı 1 GB DDR RAM ile bana CS:GO'yu en kısık ayar bile olsa oynatmıştı (3 4 sene önce yani cihaz 2010 model civarıydı) ama ona rağmen bu modeller aksine fiyat performans denilebilir çünkü çok değerli bir marka Acer. Benim için 2 marka çok kıymetli 1 ASUS 2 Acer (ASUS dandik mal üretmez ve Acer kazık atmaz önceden en çok satılan modellerdi Nitro 5'ler hatta eski versiyonları bile var bu modelin.) Bence sen bilirsin ama bu seçeneği göz ardı etme derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı