20000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
20000-25000 TL
MSI artıları:
SteelSeries klavyeye sahip olması.
240Hz ekrana sahip olması.

Monster artıları:
2K ekrana sahip olması
Fiyat olarak daha uygun olması

Arasından özellik olarak hangisi ağır basıyorsa onu seçin ikisi de güzel.

MSI artıları:

Monster artıları:
2K ekrana sahip olması
Fiyat olarak daha uygun olması

MSI da thunderbolt yoktu galiba. Mux switch var mı bilmiyorum. Bunların olmaması çok mu önemli bir eksik sizce?

MSI artıları:

Monster artıları:
2K ekrana sahip olması.
Fiyat olarak daha uygun olması.

2K bilmiyorum çok lazımmı ama lazım gibide geliyor 240 Hz gereksiz bence 144 Hz'den sonrası bence gereksiz çünkü gözler fazlasını zorlayınca algılar ama sadece değişiklik olduğunu.

Monster biraz daha ağır basıyor ama Acer'de fena değil (bilmiyorum ama MSI markasına çok ısınamadım ben ben hep ASUS marka kullandım ve hiç kasma donma takılma görmedim bilgisayarımda ama başka PC'lerde hep takılmalar var bende HDD olmasına rağmen çok seri çalışıyor bilgisayarım) o yüzden pek MSI markasına güvenemiyorum Monster belki biraz daha ama ASUS olsaydı keşke bu fiyata en iyisi o diyebilirdim.

2K bilmiyorum çok lazımmı ama lazım gibide geliyor 240 Hz gereksiz bence 144 Hz'den sonrası bence gereksiz çünkü gözler fazlasını zorlayınca algılar ama sadece değişiklik olduğunu.

Monster biraz daha ağır basıyor ama Acer'de fena değil (bilmiyorum ama MSI markasına çok ısınamadım ben ben hep ASUS marka kullandım ve hiç kasma donma takılma görmedim bilgisayarımda ama başka PC'lerde hep takılmalar var bende HDD olmasına rağmen çok seri çalışıyor bilgisayarım) o yüzden pek MSI markasına güvenemiyorum Monster belki biraz daha ama ASUS olsaydı keşke bu fiyata en iyisi o diyebilirdim.
Lenovo Legion 5 Pro gelme durumu nedir? Gelecekse beklenir mi?

MSI da Thunderbolt yoktu galiba. MUX Switch var mı bilmiyorum. Bunların olmaması çok mu önemli bir eksik sizce?

MSI olan modelde Thunderbolt 4 yokmuş sanırım ama MUX var diye biliyorum eğer Thunderbolt sizin için önemli bir ayrıntı ise Monster olanı alabilirsiniz kötü bir laptop değil.

Eğer Legion 5 Pro alabilirseniz daha iyi olur ama ne zaman stoklara geleceğini bilmiyorum. Beklemek de bence iyi değil her gün dolar artıyor.

Son düzenleme:

Hiçbir fikrim yok ama RTX 3060 var galiba onda.
MSI olan modelde Thunderbolt 4 yokmuş sanırım ama MUX var diye biliyorum eğer Thunderbolt sizin için önemli bir ayrıntı ise alabilirsiniz kötü bir laptop değil.

Thunderbolt ne işe yarıyor acaba?
MSI olan modelde Thunderbolt 4 yokmuş sanırım ama MUX var diye biliyorum eğer Thunderbolt sizin için önemli bir ayrıntı ise alabilirsiniz kötü bir laptop değil.

Eğer Legion 5 Pro alabilirseniz daha iyi olur ama ne zaman stoklara geleceğini bilmiyorum. Beklemek de bence iyi değil her gün dolar artıyor.
Sormayın ya gerçekten berbat bir durumdayız. Black friday bekleyim diyordum fakat anladım ki bugünkü fiyatları o gün indirimli diye karşımıza koyacaklar. Legion 5 pro da bu modeli somuştum.

Rtx 3070 laptoplar asus 30k civarı zaten lenovoda yok malesef mecbur msi bakcaksınız gibi.bende aynı durumdayım🤔lenovo legion 5 pro gelse alcam ama gelmiyor.

Geri
Yukarı