20000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
20000-25000 TL
RTX 3070 laptoplar ASUS 30k civarı zaten Lenovo'da yok maalesef mecbur MSI bakcaksınız gibi. Bende aynı durumdayım🤔lenovo Legion 5 Pro gelse alacağım ama gelmiyor.

Vallaha bence en mantıklısı masaüstü topla sonra iyi bir ucuzundan laptop al hem oyunu masaüstü oynarsın hem de gezinirken kullanmalı iyi laptop olur.

Amerika'daki arkadaşıma laptop alıp gönderme mevzusunu sordum şöyle cevap verdi.

"Abi bildiğim kadarıyla buradan çıkan laptoplar tr de sıkıntı yaşanıyo. Batarya problemi wifi problemi gibi şeyler yaşanıyor. Pek tavsiye edilmiyor bir de gümrük sıkıntısı mutlaka yaşanıyor. Sen yine bir bak belki bu problemler geçmiştir abi ama bildiğim kadarıyla volt problemi en büyük etmen bataryayı tr den alsan bile oluyormuş ve wifi güçlü çekmiyormuş bunlar yaşanılan common problemler." Bu konuda bilgisi olan var mı?

Amerika'daki arkadaşıma laptop alıp gönderme mevzusunu sordum şöyle cevap verdi.

"Abi bildiğim kadarıyla buradan çıkan laptoplar TR de sıkıntı yaşanıyor. Batarya problemi Wi-Fi problemi gibi şeyler yaşanıyor. Pek tavsiye edilmiyor bir de gümrük sıkıntısı mutlaka yaşanıyor. Sen yine bir bak belki bu problemler geçmiştir abi ama bildiğim kadarıyla Volt problemi en büyük etmen bataryayı TR'den alsan bile oluyormuş ve Wi-Fi güçlü çekmiyormuş bunlar yaşanılan common problemler." bu konuda bilgisi olan var mı?

Yani sıkıntı oluyorsa Amerika'da o zaman Almanya'dan dene şansını derim (ama Wi-Fi gücü zannetmiyorum az çekeceğini ama güç kaynakları 120v ile 240v arasında çalışması için tasarlanır) arkadaşın göndermeye uğraşmak istemediğinden yokuş yapıyor olabilir mi?

Yani sıkıntı oluyorsa Amerika'da o zaman Almanya'dan dene şansını derim (ama Wi-Fi gücü zannetmiyorum az çekeceğini ama güç kaynakları 120v ile 240v arasında çalışması için tasarlanır) arkadaşın göndermeye uğraşmak istemediğinden yokuş yapıyor olabilir mi?
Aynı fikirdeyim, dünyanın heryerine aynı adaptör ve modüllerle gönderiliyor laptoplar.

Öyle bir insan kesinlikle değil. Ben de ilk defa duydum bu tarz şeyleri şaşırdım. Öyle birşey olsa illaki forumda duyulurdu yani.
Aşağıdaki ikili arasında kaldım. İstediğim özelliklerden 2k ve thunderbolt bir arada olduğu için monster düşünüyorum fakat bu kadar para veriyorken de msi almak daha doğru geliyor. ne tavsiye edersiniz?
Aynı fikirdeyim, dünyanın heryerine aynı adaptör ve modüllerle gönderiliyor laptoplar.

Aralarında çok aşırı bir fark yok birisi MSI diğeri Monster hangisi uygun geliyorsa onu alabilirsiniz.

Öyle bir insan kesinlikle değil. Ben de ilk defa duydum bu tarz şeyleri şaşırdım. Öyle bir şey olsa illaki forumda duyulurdu yani.
Aşağıdaki ikili arasında kaldım. İstediğim özelliklerden 2K ve Thunderbolt bir arada olduğu için Monster düşünüyorum fakat bu kadar para veriyorken de MSI almak daha doğru geliyor. Ne tavsiye edersiniz?

Öyle bir insan kesinlikle değil. Ben de ilk defa duydum bu tarz şeyleri şaşırdım. Öyle birşey olsa illaki forumda duyulurdu yani.
Aşağıdaki ikili arasında kaldım. İstediğim özelliklerden 2k ve thunderbolt bir arada olduğu için monster düşünüyorum fakat bu kadar para veriyorken de msi almak daha doğru geliyor. ne tavsiye edersiniz?

Ben monster aldım biraz önce v21.8 olanı, bence monsterın bu serisi alınır

Ben monster aldım biraz önce v21.8 olanı, bence monsterın bu serisi alınır
teşekkür ettim
Aralarında çok aşırı bir fark yok birisi MSI diğeri Monster hangisi uygun geliyorsa onu alabilirsiniz.
teşekkür ettim.
monster, msi ve asus marka RTX 3070 li laptop için 25.000 tl ve üzerine çıkmaya gerek var mı?
Ekran büyüklüğü 15.6 mı yoksa 17.3 mü, ekran çözünürlüğü fhd mi yoksa qhd mi olsun karar veremiyorum. Şu sebepten dolayı gerekli veya gereksiz diyebilecek arkadaşların yardımını bekliyorum. Kullanım önceliğim iş için corel ve autocad. Sonrasında tabiki de oyun 😊
monster, msi ve asus marka RTX 3070 li laptop için 25.000 tl ve üzerine çıkmaya gerek var mı?
Ekran büyüklüğü 15.6 mı yoksa 17.3 mü, ekran çözünürlüğü fhd mi yoksa qhd mi olsun karar veremiyorum. Şu sebepten dolayı gerekli veya gereksiz diyebilecek arkadaşların yardımını bekliyorum. Kullanım önceliğim iş için corel ve autocad. Sonrasında tabiki de oyun
😊

Son düzenleme:

Geri
Yukarı