20000 TL telefon önerisi

Hayır, S22+ fiyat farkını hak etmiyor.

Ben de araştırdım biraz, batarya ve ekran boyutu dışında fark göremedim.

Aslında çok fark yok bataryası iyi ekranı biraz daha iyi vs. buradan bakabilirsin Samsung Galaxy S22 - Samsung Galaxy S22+ Karşılaştırması - Epey
Az önce baktım, teşekkürler.

12 mini daha iyi olacaktır fakat batarya konusunda ne kadar memnun kalırsınız bilemem. Ben o kadar paraya sahip olsam Android bir telefon almazdım.

Günlük ekran süresi ortalamam 4sa15dk iPhone 12 mini bataryası beni bir gün götürür mü?

Son düzenleme:
Selam. 20.000 TL bütçem var. Beni uzun süre götürecek bir telefon arıyorum. Kamerası güzel olsun. Oyun nadiren oynuyorum. Aklımda aslında 2 telefon var. iPhone 11 128 GB veya iPhone 12 mini 128 GB.

iPhone 12 almanı tavsiye ederim. Siyah rengi Teknosa'da 20699TL. Siyah dışında bir renk almak istiyorum diyorsan mevcut bütçeye 2K daha eklemen lazım.

Ben de araştırdım biraz, batarya ve ekran boyutu dışında fark göremedim.

Az önce baktım, teşekkürler.

Günlük ekran süresi ortalamam 4sa15dk iPhone 12 mini bataryası beni bir gün götürür mü?

Hocam 12 mini kronik ısınma sorunu olan bir cihaz. Küçük kasadan dolayı basit işlemlerde bile ısınabiliyor.

iPhone 12 almanı tavsiye ederim. Siyah rengi Teknosa'da 20699TL. Siyah dışında bir renk almak istiyorum diyorsan mevcut bütçeye 2K daha eklemen lazım.

Hocam 12 mini kronik ısınma sorunu olan bir cihaz. Küçük kasadan dolayı basit işlemlerde bile ısınabiliyor.
IPhone 12 iyi ama 64GB yeterli olur mu bilmiyorum.

Geri
Yukarı