20000 TL'ye Amiral Gemisi Telefon Önerisi

Bütçe
20000

Ahmsef

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, son zamanlarda Redmi Note 7 inanılmaz sorun çıkartmaya başladığı için 15-20 bin arası amiral gemisi telefon önerisi istiyorum. İstediğim önemli özellikler (2023 yılbaşı alacağımdan o zaman çıkabilecek telefonların önerisini yapabilirsiniz.)

1- Amoled/Oled FHD/QHD 120 Hz ekran.
2- Snapdragon 888/8 gen 1 ya da ona yakın güçte işlemcili telefon.
3- en az 7 saat kullanılabilir pili olan telefon.
4- 4-5 yıl rahat kullanılabilecek bir telefon ömrü.
5- F/P bir telefon.
6- marka olarak Samsung'ya da Apple olmasını tercih ederim.

Son düzenleme:
Halihazırda satılan Samsung S22+ veya iPhone 13'e bakılabilir.

Ancak ben sizin yerinizde olsaydım; Samsung S23 ve iPhone 14 serilerini beklemede kalırdım.

Merhaba, son zamanlarda Redmi Note 7 inanılmaz sorun çıkartmaya başladığı için 15-20 bin arası amiral gemisi telefon önerisi istiyorum. İstediğim önemli özellikler (2023 yılbaşı alacağımdan o zaman çıkabilecek telefonların önerisini yapabilirsiniz.)

1- Amoled/Oled FHD/QHD 120 Hz Ekran.
2- SP 888/8 gen 1 ya da ona yakın güçte işlemcili telefon.
3- En az 7 saat kullanılabilir pili olan telefon.
4- 4-5 yıl rahat kullanılabilecek bir telefon ömrü.
5- F/P bir telefon.
6- Marka olarak Samsung ya da Apple olmasını tercih ederim.

S22 kesinlikle. 120 Hz ve en gelişmiş ekran teknolojisi. @BERWAR usta önerdi S21 FE aldım, o telefondan yazıyorum telefon mükemmel. Telefonda aradığın özelliklere bakarsak S22 hepsini karşılıyor.

Ekranı bana hafif küçük geldi gibi onun baktım mağazada ama.

Bu ekonomide ertesi güne bile telefon tavsiyesi yapması çok zor. Fiyatlar değişmezse Samsung S22 alınabilir. 60 Hz ekranı önemsemezseniz iPhone 13 de olabilir.

Vallahi evet bu mesajı 2020'de yazsaydım 8-10 bin liralık telefon önerisi diye yazardım ama işte.

Xiaomi kullandığım ilk telefon oldu ve büyük ihtimal kullandığım son Xiaomi telefon Redmi Note 7 olacak gibi bu MIUI düzeltilmezse.

Ancak ben sizin yerinizde olsaydım; Samsung S23 ve iPhone 14 serilerini beklemede kalırdım.

Benim kararım öyle olacak gibi görünüyor.

14 Plus almaya karar verdim ama fiyat yüzünden 3 ay geç alacağım gibi gözüküyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı