20000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
20000
Yazılımcı olmak için bu denli bütçe çok abartı, yayını profesyonel yapacaksınız sanırım?

Kafama takılda sorun olmazsa soracağım.

İleride dediğiniz hangi zaman dili mi?

20k güzel bir bütçe mi sizce hocam?
Üniversite sınavına hazırlanıyorsunuz zannımca, şu an bu konuyu açmak mantıksız olur. Şu an size hazırlacağım sistem ile 5 ay sonra ki sistem arasında dağlar kadar fark var.

5 ay sonra stoklar yenilenecek, fiyatlar düşecek, yeni klavye ve farelerde yolda.

Benim kanaatim bu konuyu rafa kaldırmanız.

Kanka 20k ya toplayabilir miyim beni her konuda rahatlatıcak bir bilgisayar.

Gayet iyi bir bütçe ve profesyonel yayın yapacaksınız sanırım, onun dışında abartı bir bütçe.

Yani kendi emeğim ile ailemin desteği ile bu kadar bütçe toplayabildim yayın profesyonel değil bu arada 1080P60FPS benim için çok yetecektir e-sporculuğa yöneliceğim aynı zamanda.

Yani kendi emeğim ile ailemin desteği ile bu kadar bütçe toplayabildim yayın profesyonel değil bu arada 1080P60FPS benim için çok yetecektir e-sporculuğa yöneliceğim aynı zamanda.

Dediğim gibi şu anda size maalesef yardımcı olamayacağım, başkalarında olması zor. Beş ay sonra konuyu açarsanız yardımcı olabiliriz, iyi forumlar.

Ekipmanlar ve işlemciler şu an baya ucuz. 3200 TL'ye düşerse 10850K. 3500 düşerse R7 5800X alabilirsin. Klavye olarak XPG Summoner ve ya AOC GK500 alınabilir.

Geri
Yukarı