20000TL altı laptop önerisi

Bütçe
20.000 TL den düşük

gokbuluttoprak

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oynayacağım oyunlara göre size soruyorum. Liste aşağıda yaklaşık 40 45 oyun oynayamak istiyorum. YKS stresinden sonra harika gelir :) yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe dediğim gibi 20.000 TL'den düşük olsun yeterli. Tercihim Monster Tulpar t7'den yana ama siz de örnek verirseniz yardımcı olursanız çok minnettar olurum.

CS:GO: 25 GB!
Rocket leauge: 20 GB!
Minecraft: 5 GB!
Forza Horizon 4: 60 GB!
Doom Eternal: 30 GB!
Portal 2: 10 GB!
Outlast trails: 25 GB.
Crysis 1: 12 GB!
Human: Fall Flat: 5 GB!
Death Stranding: 60!
RDR 2: 120 GB!
Little nightmare 1-2: 25GB!
WWE 2K 18: 45 GB!
FIFA 2021: 50 GB!
Gang beasts: 2 GB!
NBA 2K21: 90 GB!
Whose your dady? 5 GB!
GTA V: 50 GB!
Battlefield: 20 GB!
Tomb Raider: 30 GB!
Zula: 10 GB!
Wrc 9: 22 GB!
Assasin's Creed Unity: 40 GB!
Outlast 2: 25 GB!
Outlast: 10 GB!
Batman Arkham City: 20 GB!
The Long Drive: 1 GB!
Hunting Simulator: 10 GB!
Days Gone: 70 GB.

Arkadaşlar oynayacağım oyunlara göre size soruyorum. Liste aşağıda yaklaşık 40 45 oyun oynayamak istiyorum. YKS stresinden sonra harika gelir :) yardımcı olursanız sevinirim bütçe dediğim gibi 20.000 TL'den düşük olsun yeterli. Tercihim Monster Tulpar T7'den yana ama siz de örnek verirseniz yardımcı olursanız çok minnettar olurum.

[CODE title="Oyun listesi"][/CODE]

Böyle bir bütçe ile Monster almak üzücü. Konuyu YKS'den sonra açmanızı tavsiye ederim, yeni seri laptoplar henüz çıkmadı.

Arkadaşlar oynayacağım oyunlara göre size soruyorum. Liste aşağıda yaklaşık 40 45 oyun oynayamak istiyorum. YKS stresinden sonra harika gelir :) yardımcı olursanız sevinirim bütçe dediğim gibi 20.000 TL'den düşük olsun yeterli. Tercihim Monster Tulpar t7'den yana ama siz de örnek verirseniz yardımcı olursanız çok minnettar olurum.

Monster almayın.
[/depolama alanı yetmeyecek, o yüzden oyunları 1Tb harici harddisk alıp ona yükleyin]

Hocam öncelikle kesinlikle Monster'dan uzak durmalısınız o fiyata ve bence de henüz erken YKS'den sonrası için biraz sabrederseniz çok daha mantıklı tercihler sunabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı