20000TL Dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
10.000-20.000TL

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Bütçe ve başlıkta yazdığı üzere. İlla 19.999TL olmasına gerek yok. Ucuzu da olabilir sınıra da gelebilir. Oyunları rahatça açabildiğim, mümkünse (bu fiyatlardan sonra emin değilim) RTX serisinden olan, yazılım için de beni rahat 5 yıl götürecek dizüstü bilgisayar önerisi istiyorum.

Ben aslında masaüstü tercih ederim ama yazılım işin içine girince dizüstüne geçmek şart oluyor. Şimdiden teşekkürler.

Şu an fiyatlar çok yüksek şu bilgisayara bakabilirsiniz:

Ekran kartına yabancıyım. Zaten işlemciden hiç anlamam. Şu sistemleri insanların konuşmasından bilirim ve Ray Tracing teknoloji sayesinde RTX serisini bilirim. Bahsettiğim gibi 5 sene falan götürür mü? Full ultra olmasına gerek yok ama oyunları da rahat açar mı? RTX serisinde hangi karta eş değer olur sizce?

Ekran kartına yabancıyım. Zaten işlemciden hiç anlamam. Şu sistemleri insanların konuşmasından bilirim ve Ray Tracing teknoloji sayesinde RTX serisini bilirim. Bahsettiğim gibi 5 sene falan götürür mü? Full ultra olmasına gerek yok ama oyunları da rahat açar mı? RTX serisinde hangi karta eş değer olur sizce?
Model hakkında bilgim yok ama ekran kartı RTX 3060 ile eşdeğer sayılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı