20000TL Laptop Önerisi

Bütçe
20000
O zaman alışılacak bence o fiyata RTX 3070 kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Bu, kişiye göre değişen bir durum ancak o seviyedeki ses kulaklıktan dahi geçecektir. Şahsen fan sesinden oldukça fazla irrite olan birisiyim. Açıkçası hemen hemen herkes de o seviyedeki fan sesinden bir süre sonra rahatsız olacaktır. G900'deki 3070 Max-P değilse, Max-P 3060'a karşı performans tarafında aşırı bir fark olmayacaktır zaten.

Konu ile alakalı bir soru daha sormak istiyorum.
Rekabetçi oyunlar oynamıyorum bu yüzden MUX Switch'in pek bir önemi var mı?

MUX Switch oyuna bağlı olmakla birlikte yüzde 5-15 arası bir performans artışı yaşatabiliyor ancak rekabetçi oyunlarda 11800H-3060 ile oldukça yüksek FPS değerleri alırsın zaten. 240 FPS alırken 270 FPS almanın pek bir avantajı olmayacaktır.

@SIRINDOSCARF Yüksek fan sesinden gerçekten nefret ediyorum. O yüzden Casper düşünmüyorum.
@muhammedqqw Tulpar 25.1, Monster'a ön yargılı yaklaşmadığım modellerinden biri. Ancak boyutu ve ağırlığı (2.9 kg) yüzünden tercih edemeyeceğim.
@Görkem Say Asus ROG gerçekten mantıklı bir seçenek gibi duruyor ancak bütçemi aştığı için Lenovo'yu düşündüm. Fakat onun da ekran boyutu büyük ve Monster kadar olmasa da ağır (2.6 kg) bir cihaz.

İtopyadan bu cihazı almaya karar verdim. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

@SIRINDOSCARF Yüksek fan sesinden gerçekten nefret ediyorum. O yüzden Casper düşünmüyorum.
@muhammedqqw Tulpar 25.1, Monster'a ön yargılı yaklaşmadığım modellerinden biri. Ancak boyutu ve ağırlığı (2.9 kg) yüzünden tercih edemeyeceğim.
@Görkem Say Asus ROG gerçekten mantıklı bir seçenek gibi duruyor ancak bütçemi aştığı için Lenovo'yu düşündüm. Fakat onun da ekran boyutu büyük ve Monster kadar olmasa da ağır (2.6 kg) bir cihaz.

İtopyadan bu cihazı almaya karar verdim. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Aorus 15P modeli de gayet iyi. İyi bir indirime girmiş. Taksitte biraz fazla bindiriyorlar o kadar. Hayırlı olsun şimdiden.

Geri
Yukarı