2000TL bisiklet önerisi

umitcocu

Hectopat
Merhabalar, yeni bir bisiklet almak istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Aklımda Corelli Snoop 5.3 var sizce alınır mı? Başka hangi bisikletleri önerirsiniz?
Hidrolik fren olursa iyi olur.
Boyum 1.81 kilom 76.
29 jant düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bisikletin ağırlığına bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim. 6 yıl önce dağda kullanmak üzere aldığım bisikletin 21 KG olması şu günlerde kıvrandırıyor.

Benim dağ bisikleti alüminyum kadro, 15 kilo ve bisikletimin hep ağır olduğunu düşünüp keşke 9-10 kiloluk bir bisikletim olsa diye düşünürdüm. Ancak sizinki benim bisiklete kıyasla resmen demir-çelik yığını gibiymiş. 21 kilo aşırı değil mi?

Benim dağ bisikleti alüminyum kadro, 15 kilo ve bisikletimin hep ağır olduğunu düşünüp keşke 9-10 kiloluk bir bisikletim olsa diye düşünürdüm. Ancak sizinki benim bisiklete kıyasla resmen demir-çelik yığını gibiymiş. 21 kilo aşırı değil mi?
Kendim tartmadım, sitede öyle diyordu. Yani aşırı geliyor tabi, yokuşlarda iyi terletiyor. Toprak yoldan inerken yağ gibi orası ayrı :D

Kendim tartmadım, sitede öyle diyordu. Yani aşırı geliyor tabi, yokuşlarda iyi terletiyor. Toprak yoldan inerken yağ gibi orası ayrı. :D

O zaman bizim bacak kasları bu ağır bisikletlere alışınca şimdi o ince ve hafif yapılı yol-yarış bisikletlerine geçsek ben mutlaka kaza yaparım diye düşüyorum çünkü farkında olmadan fazlaca hızlanmış olurum. Tekerlek inceliği ve kadro hafifliği direncin daha az olmasını sağlayınca kesin başımı belaya sokardı. 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı