2000TL bütce ile ders için bilgisayar önerisi

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2000TL bütçem var ve bir bilgisayara ihtiyacım var. Laptop olsa daha iyi olur ancak masaüstü de olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ders oyun gibi ihtiyaçlarınız giderebileceğiniz bir bilgisayar. Fakat 2. el parçalar da içeriyor

"Ixtech Thinbook Intel atom" fiyata zam gelmiş. Oyun oynamak için yapılmış bir laptop değil. Hafızası da sınırlı o yüzden sadece ders için ve basit gündelik işlerin için kullanabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ders oyun gibi ihtiyaçlarınız giderebileceğiniz bir bilgisayar. Fakat 2. el parçalar da içeriyor
Dostum bu parçaları bulmak için çok fazla vakit ayırması gerekebilir. Online ders için alacaksa en kısa sürede eline ulaşması gereken bir sisteme ihtiyacı var. Tabii vakit ayırabilirim derse böyle bir sistem de toplayabilir. Benim tavsiyem 2. el laptop bakması.

Merhaba, 2000TL bütçem var ve bir bilgisayara ihtiyacım var. Laptop olsa daha iyi olur ancak masaüstü de olur.

2010 üretimi Haier T5 M.2 i5 480M ATI Mobility Radeon 5470 4 GB RAM 7200 RPM 500 GB HDD'e sahip bir laptopum var çok hızlı sana da tavsiye ederim. Fiyat olarak 900-1200 arası bulabilirsin. 8 GB RAM'a kadar destekleyen bir Anakart'a sahip i3 1. nesil ve i7 1. nesil işlemci destekliyor bildiğim kadarıyla. Oyun da oynatabiliyor en düşükte Minecraft 1.8 OptiFine 300-400 FPS arası, CS:GO ayarlar en düşükte 40 FPS üzeri alıyordu en son oynadığımda. Valorant ise ayarlar en düşükte 60 FPS alabiliyor. PUBG Lite hiç oynamadım ama tahminimce 30 FPS'min. Akıcılık değerini aşar. LoL'de ise ayarlar en düşükte 60 FPS alır. (Isınma sorunu yoksa bu değerler geçerlidir..) Ders için kullanacağım demişsin. Aşırı yük bindiren programlarda seni yorabilir. Ama ufak tez falan yazıcaksın örneğin gayet iyi kullanırsın bu fiyata daha iyi bir laptop bulabileceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı