2000TL dağ bisikleti önerisi

SomeOne12

Hectopat
2000TL'ye; disk, fren, 21 vites bir dağ bisikleti arıyorum. Süspansiyonu olsun istiyorum. Bir de vitesi Kron XC75'teki gibi olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim Mosso wildfire 26 v fren kullanıcısıyım inan çok memnunum arkadaşımda Bianchi aspid var bisiklette konfor mu olur diyeceksin belki ama Mosso'nun bisikletleri çok konforlu parçaları vs çok kaliteli alalı 2/3 sene oldu daha zincirine yağ bile sürmedim sorunsuz bisiklet sıfırı 2500 2.elde 1800 /2000 arasına bulabilirsin tam bir canavar 😊

Kendim Mosso wildfire 26 v fren kullanıcısıyım inan çok memnunum arkadaşımda Bianchi aspid var bisiklette konfor mu olur diyeceksin belki ama Mosso'nun bisikletleri çok konforlu parçaları vs çok kaliteli alalı 2/3 sene oldu daha zincirine yağ bile sürmedim sorunsuz bisiklet sıfırı 2500 2.elde 1800 /2000 arasına bulabilirsin tam bir canavar 😊

Mosso arkadaşımda vardı gördüğüm kadarı ile bayağıdır kullanıyor çok olmasa da ve hiç aırza yapmamıştı.

Fakat Mosso'lar bütçemi aşıyor gibi duruyor ve disk fren arıyorum.

Peki XC75'den bahsetmiştim kullanan var mı nasıldır çok hafif midir 26 jantı var mıdır?

XC 75'e o kadar para verme bence hocam aynakol zozo marka Shimano değil
Vites kolları index Shimano değil
2000 TL'ye çıkınca bütün parçları Shimano kaliteli bir şey bakmanı öneririm illa Kron istiyorsan XC 100e bir göz at

Mosso arkadaşımda vardı gördüğüm kadarı ile bayağıdır kullanıyor çok olmasa da ve hiç aırza yapmamıştı.

Fakat Mosso'lar bütçemi aşıyor gibi duruyor ve disk fren arıyorum.

Anladım benim 2.bisikletim disk frenli disk frenden ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir sırf 3 az daha daha iyi tutacak diye disk ile uğraşmaya değmez hocam v fren en temizi pabuç eskiyor en fazla onu da 6/7 ayda bir değiştiriyorum 15 TL bir şey zaten kendi fikrim tabii ki yanlış anlamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı