2000TL hızlı çalışan bilgisayar önerisi

Bütçe
2000
Hocam madem monitörünüz var o zaman kasa toplayalım size. Bütün parçalar 2.el olsa sorun olmaz herhalde size?
yok yok kesinlikle sorun olmaz 2000 liradan ucuz olsun yeter bide dediklerimi sorunsuz yapması lazım kesinlikle donma kasma açılırken takılma olmasını istemiyorum çok teşekkür ederim <3

Kasa(isteğinize bağlı ben en uygununu seçtim.
RAM.
SSD(en uygun bunu buldum fikri olan arkadaşlar yazabilirler.)
SSD alternatif olarak:PNY CS900 120GB SSD [SSD7CS900-120-PB] - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 1023907876
İşlemci.
Anakart.
Hocam ben böyle bir sistem topladım 1700-1800 lira civarı tutuyor siz almadan önce satıcılarla pazarlık yapmayı da unutmayın tabii ki onun haricinde kalan parayla kasa iyileştirebilirsiniz.

RAM.
SSD alternatif olarak:PNY CS900 120GB SSD [SSD7CS900-120-PB] - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 1023907876
İşlemci.
Anakart.
Hocam ben böyle bir sistem topladım 1700-1800 lira civarı tutuyor siz almadan önce satıcılarla pazarlık yapmayı da unutmayın tabii ki onun haricinde kalan parayla kasa iyileştirebilirsiniz.
çok teşekkür ederim dediklerimi sorunsuz yapar demi bu sistem üstadım

RAM.
İşlemci.
Anakart.

Kasa PSU çok kötü hocam onun yerine başka bir kasa PSU alınmalı. Kasa neyse de PSU kesinlikle değişmeli.

Geri
Yukarı