2000TL hızlı çalışan bilgisayar önerisi

Bütçe
2000
Hocam zaten dedim arkadaşlar öneri yapabilir diye bu paraya daha iyi öneriniz varsa çekinmeyin.

300 TL civarı bir bütçe kalıyor sanırım dediklerinize göre. Bu daha iyi olur.

Zone APU | AMD 3000G | 8 GB DDR4 | 240 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
taksitle böyle bişey alsam nasıl olur oyun oynamayacağım ama oyuncu diyor bu en ucuz 0 böyle buldum iyi mi
Yapar hocam isterseniz üstüne biraz daha koyup 3200G alabilirsiniz 500 TL gibi bir farka. O kadar bütçe yoksa aynı RAM'den adamda 1 adet daha varmış onu alabilirsiniz. Oyun hayaliniz yoksa asla üzmez.

Zone APU | AMD 3000G | 8 GB DDR4 | 240 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
taksitle böyle bişey alsam nasıl olur oyun oynamayacağım ama oyuncu diyor bu en ucuz 0 böyle buldum iyi mi

İçinde SSD yok, yavaştır büyük ihtimalle.

Ama bu bütçeye bu var.
Fiyatı yüksek.
2. veya 3. nesil işlemcili laptop veya AMD FM2+ APU kasa bulunur.
Mesela:

Taksitle böyle bir şey alsam nasıl olur oyun oynamayacağım ama oyuncu diyor bu en ucuz 0 böyle buldum iyi mi?

Taksitle böyle bir şey alsam nasıl olur oyun oynamayacağım ama oyuncu diyor bu en ucuz 0 böyle buldum iyi mi?

Hocam kasa PSU dışında bizim topladığımız sistemin 2.el versiyonu diyebiliriz güç olarak. Kısaca bütçen yetişirse sıfır sistemi al yetişmiyorsa benim kurduğum sistemi PSU değiştirerek al.

Yeni konular

Geri
Yukarı