2000TL IPS 2K Monitör Tavsiyesi

eko1.3

Hectopat
Uzun zamandır bir monitör arayışındayım. 1500 TL olan bütçemi yaklaşık 2.000-2.300'e çıkardım.

Daha çok yazılım, tasarım, video edit için kullanacağım. Yoğunluk FPS olmak üzere RPG ve MMORPG türde oyunlar da oynuyorum.

65CM derinliğinde bir masam var ve alacağım monitörü VESA ile duvara asılı kullanacağım. (VESA şart)

VESA Link (Dark DK-AC-VT35PC)

1500'lü fiyatlardayken tamam bu monitörü alıyorum dedim. Ama bütçeyi yükseltebilecek duruma gelince acaba daha farklı bir şey olabilir mi diye düşünmeden de edemedim.

Ekran Alıntısı.JPG

Sanırım sRGB'nin %100'e yakın olması yeterli. Yaptığım işlerde baskı vs almayacağım. Sadece tasarım yapıyorum. Yani sadece monitörler arası görünecek.

~2000-2300 aralığında alınabilecek min çözünürlük 2K olacak ince çerçeveli VESA uyumlu monitör tavsiyeleriniz bana inceleme açısından çok yardımcı olacaktır.

Siz 25" önerince 27" olanına baktım. Biraz tuzlu geldi.

vx2778 de hoş bir monitör. PLS panel için sizce değer mi bu farkı vermek? Aynı zaman da 32"ten vazgeçmiş olacağım

Kaliteli AH-IPS panel değilse fazla farketmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzleyin, sorularınızı cevaplıyor.

Kaliteli AH-IPS panel değilse fazla farketmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İzleyin, sorularınızı cevaplıyor.

Napıyorsunuz hocam aşık oldum ilk 15sn de :D

Öyle hemen tamam diyemiyorum.

Birisi 2016, biri 2017.
Biri 27", biri 32".
Artı olarak arada 900 lira fark olması düşündürüyor. (900 diyorum çünkü indirim kuponum var)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı