2000TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
2000

jSytx

Hectopat
Kulaklığı genel olarak oyun amaçlı kullanacağım. 2000 TL'ye civarında güzel bir mikrofonlu kulaklık var mı? Wireless olmasını tercih ederim. Önerdiğiniz kulaklığı aynı zamanda + ve -'leri ile önerme nedenlerinizi de belirtirseniz sevinirim.

Kendim Razer Barracuda X Wireless kullanmaktayım güzel kulaklık fakat ekstra 10 dolar verip THX driver almayacaksan önermem
THX kulaklığın kaderini değiştiriyor adeta

Akşam 7-12 arası kullanıyorum ortalama 28 saat pil ömrü sunuyor ses kalitesi güzel FPS oynuyorum ayak sesleri net ve her şeyi duyuyorsun.

Kendim Razer Barracuda X Wireless kullanmaktayım güzel kulaklık fakat ekstra 10 dolar verip THX driver almayacaksan önermem.
THX kulaklığın kaderini değiştiriyor adeta.

Akşam 7-12 arası kullanıyorum ortalama 28 saat pil ömrü sunuyor ses kalitesi güzel FPS oynuyorum ayak sesleri net ve her şeyi duyuyorsun.

Daha iyi bir seçenek bulamazsanız tavsiye ederim.

Kendim Razer Barracuda X Wireless kullanmaktayım güzel kulaklık fakat ekstra 10 dolar verip THX driver almayacaksan önermem
THX kulaklığın kaderini değiştiriyor adeta

Daha iyi bir seçenek bulamazsanız tavsiye ederim.
THX yerine Dolby Atmos kullansak aynı performansı vermez mi. Dolby 42 TL

THX yerine Dolby Atmos kullansak aynı performansı vermez mi. Dolby 42 TL
Yabancı forum sitelerinden araştırmak lazım. Ben Nahimic ile kullanıyorum ve gayet memnunum. Dolby de bir alternatif fakat büyük ihtimal THX bu kulaklık için ideali olur ama dediğim gibi bir araştırmak lazım.
Dolby müzik konusunda çağ atlatıyor, oyun konusunu bilemiyorum.

Geri
Yukarı