2000TL monitör önerisi

sems1905

Decapat
Genel olarak FPS oyunları oynuyorum ve her anlamda sağlam bir monitör arıyorum. Bütçem 2000TL. Monitörü alırken neden dolayı almam gerektiğini belirtirseniz çok sevinirim.

Kaliteli ve sıkça kullanıla ürünler.

Şu attığınız linklerde AOC marka monitörde freesync veya gsync teknolojisi yok mu hocam? İPS olunca bu teknolojiler olmuyor mu monitörlerde?

Şu attığınız linklerde AOC marka monitörde FreeSync veya G-SYNC teknolojisi yok mu hocam? IPS olunca bu teknolojiler olmuyor mu monitörlerde?

Bu iki monitör onlardan daha iyi değil mi ne farkları var söyler misiniz?

Şu attığınız linklerde AOC marka monitörde FreeSync veya G-SYNC teknolojisi yok mu hocam? IPS olunca bu teknolojiler olmuyor mu monitörlerde?

Bu iki monitör onlardan daha iyi değil mi ne farkları var söyler misiniz?

Hayır AOC'ta Free Sync var sadece Akakçe yazmamış. Attığın ürünlerden de LG alınabilir Excalibur'a bakma kalitesiz.

Hayır AOC'ta Free Sync var sadece Akakçe yazmamış. Attığın ürünlerden de LG alınabilir Excalibur'a bakma kalitesiz.

Excalibur özelliklerini epeyden karşılaştırdığımda çok iyi görünüyor benim görmediğim nedir?
AOC veya ViewSonic almanızı öneririm monitörde üstüne yok iki markanın.

Peki kalitelerini hissettirecek bir şey var mı söyleyebiliceğiniz en azından benim attıklarımdan ne farkları vardır acaba çünkü ben

ASUS TUF Gaming VG24VQ 23.6​

Almayı düşünüyordum ama baktığın zaman diğerleri bundan iyi görünüyor ve daha ucuzlar.

Genel olarak FPS oyunları oynuyorum ve her anlamda sağlam bir monitör arıyorum. Bütçem 2000TL. Monitörü alırken neden dolayı almam gerektiğini belirtirseniz çok sevinirim.

Kendim kullanıyorum. Pivot ve G-SYNC özelliği var. TN panel olduğunu da söyleyeyim.

Kendim kullanıyorum. Pivot ve G-SYNC özelliği var. TN panel olduğunu da söyleyeyim.
Bunun İPS panel olanı yok mu acaba hocam? İPS olunca diğer özelliklerini kayıp mı ediyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı