2000TL monitör tavsiyesi

Bütçe
1500-2000TL

Squerky

Decapat
Daha fazla  
Bütçem yüksek değil ve 2000TL üstüne çıkamam. 60Hz bana yeter aslında ama olabiliyorsa tabii ki daha yüksek olabilir. Bu aralıkta bir sürü monitör var ama neredeyse hepsinde ölü pixeller vardı iade ettim yazıları var. Alınca sorun yaşamayacağım bir monitör arıyorum.

hocam bütçeden dolayı en fazla 5ms 60hz var ben 1 yıl önce 144hz 1 ms 1000 tl aldım
Evet hocam zaten bu bütçede sadece bunları gördüm ben de fakat bunlardan en sağlam malzeme kalitesi olanini almak istiyorum.

Bu monitör bir hafta önce 2.4k idi yanlış hatırlamıyor isem şu an 2.4k 144hz bulmak imkansız

biraz abartma şansı olsa yazardı deme saçma sorular ile boşa yorma milleti
İnsanların aradaki ufak fark ile çok daha iyi bir performansa sahip olabileceğini bilmeme ihtimalini göz önünde bulundurmadan bu mesajı atıyorsun, cevaplamayacağım.

Kötü önerini beğenmedim diye bu kadar sinirlenmen ilginç.

İnsanların aradaki ufak fark ile çok daha iyi bir performansa sahip olabileceğini bilmeme ihtimalini göz önünde bulundurmadan bu mesajı atıyorsun, cevaplamayacağım.

Kötü önerini beğenmedim diye bu kadar sinirlenmen ilginç.
güzel bir eleştiri yapabilirsin ancak şuan konumuz bi bütçe 700 tl (biraz abartma)gibi bir fark koyabilse zaten alır bunu sorman mantıksız :D

Geri
Yukarı