2000tl Netbook Tavsiyesi

kmhazar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba
Maksimum 2000 tl lik bir bilgisayar arıyorum açıkçası çok fazla anladığım söylenemez(hiç bilmeyen birine anlatırmış gibi anlatırsanız sevinirim).Genel kullanım için 'iyi' olması yeterli yani kullandığım çok fazla program falan yok.Film-dizi ve arada sırada League of Legends oynuyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Biraz araştırdım açıkçası hoşuma gitti sanırım bunu alıcam.(çok fazla araştırmak veya ilk gördüğümü almak istemiyorum çünkü bir sürü seçenek var kararsızlık insanı yoruyor gerçekten)Yalnız işletim sistemi kafama takıldı freedos onu nasıl halledicem ?

Asus x550jk doğru tercih olacaktır.Ekran kartı benim 2550 lira verdiğim GE70 ile aynı. Gayet tatmin edici bir oyun performansı sunacaktır. Freedos olması bilgisayarı ucuz yapıyor zaten. İşletim sistemine para vermemiş oluyorsun. Kendin Windows 8.1 kurabilirsin forumda bir çok konusu var.
FreeDOS İşletim Sistemini UEFI Windows 8.1 ile Değiştirin - Technopat

Diğer arkadaşlarında dediği gibi Asus x550jk F/P ürünüdür ancak ben çekinirsin diye elden alabileceğin vatandan önerdim tabi pcdepo'dan alırsan daha karlı çıkarsın şimdiden hayırlı olsun.

Klavyesi ve taoucpad i biraz rahatsız ediciymiş sanırım ? Çok fazla etkiler mi Deneyen var mı acaba aranızda ?

Rahatsız olmadım ben kullandığımda fakat bunun kişisel bir görüş olduğu kanaatindeyim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı