2000TL telefon önerisi

Bütçe
2000-2500
Redmi 9S mi M.21 mi sizce?

Beklentiye bağlı hocam bataryadan ve ekrandan beklentiniz varsa ve yazılımsal sıkıntı istemiyorsanız kesinlikle M.21 (performansı çok iyi ama dediğim gibi daha iyi rakipleri varken performans için ilk tercih olmaz)

Performans isterseniz.
Arttırabilirseniz ve kameradan pek bir beklentiniz yoksa Realme 7 yazılımı çok iyi cihaz.
Note 9S de sağlam telefondur ama arkasını özellikle temiz tutun.

Beklentiye bağlı hocam bataryadan ve ekrandan beklentiniz varsa ve yazılımsal sıkıntı istemiyorsanız kesinlikle M.21 (performansı çok iyi ama dediğim gibi daha iyi rakipleri varken performans için ilk tercih olmaz)

Performans isterseniz.
Arttırabilirseniz ve kameradan pek bir beklentiniz yoksa Realme 7 yazılımı çok iyi cihaz.
Note 9S de sağlam telefondur ama arkasını özellikle temiz tutun.

POCO M3 önerdi bazıları.
POCO M3 önerdi bazıları.

Ya da X3.

POCO M3 önerdi bazıları.

Hocam 2700'lere kadar arttırabilirseniz kameradan beklentiniz yoksa herhangi bir Xiaomi markası gibi (POCO buna dahil) yazılımsal sıkıntısı olmayan Realme 7 alabilirsiniz.
Kameradan da beklentiniz varsa o zaman M3 yerine X3 alın bari.
Hatta o kadar arttırabilirseniz sizin için en uygunu performans anlamında da M31s olacaktır.

Hocam ama onda mediatek var çok sıkıntı ya ben size yazılımsal sıkıntıları bol olan POCO X3'i öneriyim yazılımsal sıkıntılardan bir şey olmaz mediatek kötüdür ya kötüdür bir keresinde benim tanıdığım kullanmıştı benim tanıdıklarım boldur hepsi benim size anlatacağım telefonları kullanırlar özellikle tanıdıklarımı öyle seçerim işte bir gün kullanırken telefon ısınmış ya mediatek ya mediatek çok kötü.
Size sıcaklık testlerini atmıştım. MediaTek Helio G95 kullanan tek telefon Realme 7. Önceki MediaTek işlemcilerde Sorun yaşamış olmanız tekrar sorun çıkacağı anlamına gelmez, bana göre Samsung Galaxy M21 alınmaz.
POCO M3 önerdi bazıları.

Ya da X3.
Ben Xiaomi cihaz almayın derim.

Size sıcaklık testlerini atmıştım. Mediatek helio G95 kullanan tek telefon Realme 7. önceki mediatek işlemcilerde sorun yaşamış olmanız tekrar sorun çıkacağı anlamına gelmez, bana göre Samsung Galaxy M.21 alınmaz.

Hocam orada sırf başkaları dalga geçiyor diye hiçbir bilgisi olmadan mediatek işlemcilerle dalga geçenlerle dalga geçmiştim sonuna (!) koymayı unutmuşum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı