2000TL Telefon tavsiyesi

Bütçe
2000-2300

viamort

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Hala Samsung J5 kullanıyorum ve maalesef şarjı artık tutmuyor. Doğal olarak.

Benim için önemli olan şarjını günde 2 defa doldurmak zorunda olmamam ve acil durumlarda sıkıntı yaşatmaması (WhatsApp bildirimlerini geç göstermesi, arama yaparken kesilmemesi vb.)

RAM ve işlemci açısından en mantıklısı ne ise onu seçmeye çalışacağım. 8 GB telefona sığamıyorum 32-64 GB hafıza yeterli olur büyük ihtimal. Telefonla fazla işim olmuyor.

Bütçede 5 aşağı 3 yukarı oynayabilirim eğer fiyat performans açısından çok avantajlı olursa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Hala Samsung J5 kullanıyorum ve maalesef şarjı artık tutmuyor. Doğal olarak.

Benim için önemli olan şarjını günde 2 defa doldurmak zorunda olmamam ve acil durumlarda sıkıntı yaşatmaması (WhatsApp bildirimlerini geç göstermesi, arama yaparken kesilmemesi vb.)

RAM ve işlemci açısından en mantıklısı ne ise onu seçmeye çalışacağım. 8 GB telefona sığamıyorum 32-64 GB hafıza yeterli olur büyük ihtimal. Telefonla fazla işim olmuyor.

Bütçede 5 aşağı 3 yukarı oynayabilirim eğer fiyat performans açısından çok avantajlı olursa.

Hocam RAM olarak düşük olsa da depolama olarak sizi ileriki yıllarda da sıkıntı yaşatmayacak Oppo A73 var.
Bütçenin 200 TL yukarısında.
Markayı kafaya takmazsanız Oppo A73'e göre RAM ve performans artısı olan GM 21 Pro var.
Bütçenin 300 TL yukarısında.
Depolama olarak ikisi de 128 GB.

Bütçemi arttırmıyayım derseniz TCL 10l var.

Google servislerini önemsemiyorsanız Huawei telefonlar diğerlerinden daha ucuz gibi. Ama genel olarak çinli üreticileri tercih etmeniz gerekiyor, oppo, huawei, xiaomi gibi.

Google servislerini önemsemiyorsanız Huawei telefonlar diğerlerinden daha ucuz gibi. Ama genel olarak çinli üreticileri tercih etmeniz gerekiyor, oppo, huawei, xiaomi gibi.

Hocam RAM olarak düşük olsa da depolama olarak sizi ileriki yıllarda da sıkıntı yaşatmayacak Oppo A73 var.
Bütçenin 200 TL yukarısında.
Markayı kafaya takmazsanız Oppo A73'e göre RAM ve performans artısı olan GM 21 Pro var.
Bütçenin 300 TL yukarısında.
Depolama olarak ikisi de 128 GB.

Bütçemi arttırmıyayım derseniz TCL 10l var.
Hocam teşekkürler öncelikle.

Depolama kısmı en az ihtiyacım olacak şey muhtemelen benim için. 64gb olduktan sonra ram daha önemli benim için. TCL 10l tam benlik duruyor şu anlık veya aradığım özellikler var. Kronik sıkıntısı falan olsun istemediğimden GM'den çekiniyorum, bu bütçede olmaması imkansız gibi ama işte..

Google benim için bayağı önemli bu arada

Hocam teşekkürler öncelikle.

Depolama kısmı en az ihtiyacım olacak şey muhtemelen benim için. 64 GB olduktan sonra RAM daha önemli benim için. TCL 10l tam benlik duruyor şu anlık veya aradığım özellikler var. Kronik sıkıntısı falan olsun istemediğimden GM'den çekiniyorum, bu bütçede olmaması imkansız gibi ama işte.

Google benim için bayağı önemli bu arada.

Hocam depolama şu anda yetebilir ama ileriki yıllarda bilemem.
TCL 10l sizin için iyi bir seçenek gibi duruyor.
A73 modelinin şarjı daha uzun gider bu arada.

Hocam depolama şu anda yetebilir ama ileriki yıllarda bilemem.
TCL 10l sizin için iyi bir seçenek gibi duruyor.
A73 modelinin şarjı daha uzun gider bu arada.

RAM'in 6 GB olması TCL için daha iyi ama oldukça standart bir kullanıcıyım sanırım Oppo'ya yöneleceğim. Bu bütçedeki telefonlar çok fazla ileriye gidemeyecek zaten j5'de olduğu gibi 6 sene kullanılmaz. Hızlı şarj olması daha çok ilgimi çekti gibi.

Aslında marka TCL değil de bir tık daha yaygın bir marka olsaydı hiç düşünmeden TCL alırdım da, şimdi servisi nedir nasıldır çok az bilgi gözüküyor internette. Umarım 4 GB RAM uzun süre götürür beni.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı