2000TL'ye kadar laptop önerisi

NuteLya

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Intel i5 işlemcili laptop arıyorum. Ancak ne alacağım konusun da pek fikrim yok.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Bütçe maksimum: 2000 TL.

Baktığım cihazlar:

Bu özellikler ihtiyacımı karşılayacaktır. Ancak almışken de kaliteli bir şey almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Knight Online oyununda 7/24 kullanacağım bir cihaz. Yukarıda ki linkler işimi fazlasıyla görecektir. Ancak almışken iyisini ve kalitelisini f/p olanını almak istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Bilgisayarı ne için kullanacaksınız oyun için falan mı veya edit için mi?
Benim aslında sistemi alma amacım Knight Online oyunu için 2,3 adet sisteme ihtiyacım var hem onu karşılamak 7/24 çalışacak hem de almışken de başka işler için de kullanırım uzun vadeli diye laptop da tercih etmek istiyorum.

Mesela alacağım kasa tarzı şu : https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ygun-fiyata-oyun-bilgisayari-916847670/detay/
Ancak 2 adet kasa 1 tane de güzel bir laptop alayım diyorum. Çocuklar online derslerinde de kullanır. Yarın satarken de satabilirim.
Linkini paylaştığım laptoplar benim işimi fazlasıyla görecektir eminim buna ancak iyisi olsun istiyorum anladığınız üzere. :)

Benim aslında sistemi alma amacım Knight Online oyunu için 2,3 adet sisteme ihtiyacım var hem onu karşılamak 7/24 çalışacak hem de almışken de başka işler için de kullanırım uzun vadeli diye laptop da tercih etmek istiyorum.

Mesela alacağım kasa tarzı şu : https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ygun-fiyata-oyun-bilgisayari-916847670/detay/
Ancak 2 adet kasa 1 tane de güzel bir laptop alayım diyorum. Çocuklar online derslerinde de kullanır. Yarın satarken de satabilirim.
Linkini paylaştığım laptoplar benim işimi fazlasıyla görecektir eminim buna ancak iyisi olsun istiyorum anladığınız üzere. :)
Yaz aylarında farm için sadece kasa satıyorlardı fiyatları 750 TL olması lazımdı. İstersen onları düşünebilirsin. Tek makine üzerinden yönlendirebilirsin. Ayrıca genie ile farm atmayı düşünen biriysen yeni gelecek güncellemeyi göz önünde bulundur lütfen.

Yaz aylarında farm için sadece kasa satıyorlardı fiyatları 750 TL olması lazımdı. İstersen onları düşünebilirsin. Tek makine üzerinden yönlendirebilirsin. Ayrıca genie ile farm atmayı düşünen biriysen yeni gelecek güncellemeyi göz önünde bulundur lütfen.
Sadece kasa olarak 2 adet alacağım zaten. 1 adet de laptop almak istiyorum. Her işim için kullanmak evde bir adet laptop bulunsun diye. O yüzden laptop önerisi de yaparsanız sevinirim.
Ben PVP sunucu da oynuyorum. O güncelleme bize geldi. :)
Tek makine üzerinden yönlendirme sisteminin adı nedir onunla ilgili araştırma yapmak istiyorum.

1900TL'ye bu cihazı alıyorum. Son dakikalar. Farklı bir önerisi olan var mı arkadaşlar?
Tamam aldım arkadaşlar sağolun...

Son düzenleme:
Sadece kasa olarak 2 adet alacağım zaten. 1 adet de laptop almak istiyorum. Her işim için kullanmak evde bir adet laptop bulunsun diye. O yüzden laptop önerisi de yaparsanız sevinirim.
Ben PVP sunucu da oynuyorum. O güncelleme bize geldi. :)
Tek makine üzerinden yönlendirme sisteminin adı nedir onunla ilgili araştırma yapmak istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yardımcı olur hocam sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı