2004-2005 Yıllarında Çıkmış Adını Unuttuğum 2. Dünya Savaşı Temalı Oyun

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta belirttiğim yıllarda bir oyun vardı adı hatırladığım kadarıyla "The Morty" ve "The Motry" gibi bir şeydi. 2. Dünya savaşı temalı bir oyundu oyuna karlı bir bölümde başlıyorduk ve arkamızdan bizi kovalayan ayaklarında kızak olan alman askerleri kovalıyordu. Bu oyunu ne yapıp ettiysem bulamadım. Böyle bir oyunu hatırlayan arkadaşlarımız var mı? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta belirttiğim yıllarda bir oyun vardı adı hatırladığım kadarıyla "The Morty" ve "The Motry" gibi bir şeydi. 2. Dünya savaşı temalı bir oyundu oyuna karlı bir bölümde başlıyorduk ve arkamızdan bizi kovalayan ayaklarında kızak olan alman askerleri kovalıyordu. Bu oyunu ne yapıp ettiysem bulamadım. Böyle bir oyunu hatırlayan arkadaşlarımız var mı? :)
Yanlış hatırlamıyorsam o oyunda bize taş falan atıyorlardı o oyun mu?

Yanlış hatırlamıyorsam o oyunda bize taş falan atıyorlardı o oyun mu?
İnan ben de hatırlamıyorum. O zamanlar 10 yaşlarındaydım. Tek kişi ilerliyorduk yanlış hatırlamıyorsam bir bölümünde helikoptere binip aşağıdakilere el bombası falan atıyorduk. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Helikoptere bindiğimiz 2. Dünya savaşı teması, O da güzelmiş. 😁
Hikaye dışında oynanış, grafik, karakterler vb. hakkında detay biliyorsan verebilir misin?

Hayır hayır oyun 2004-2005 yıllarına ait. Grafik olarak COD 1 ile benzerlikleri var aynı diyebiliriz, ve oyunun isminin başında kesinlikle "The" vardı The Motry gibi bir şeydi. :)
Helikoptere bindiğimiz 2. Dünya savaşı teması, O da güzelmiş. 😁
Hikaye dışında oynanış, grafik, karakterler vb. hakkında detay biliyorsan verebilir misin?
Yani hatırladığım bunlar 15 sene öncesi o zamanlar bilgisayarım oyunu açmadığı için dayımın bilgisayarından ve komşu abimizin bilgisayarından izlerdim hatırladıklarım bunlar. Oyun başında ki videoda 4-5 tane kayakla kayan alman askerlerinden kaçıyorduk ormanlık bir arazide yanımızda ki arkadaşlarımızdan bir kaçı vuruluyor kalanıyla ayrı düşüyorduk.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı