2006 Hyundai accent era 1.5 crdı nasıldır?

MetehanTC

Centipat
Selamun aleyküm.

Arkadaşlar bu başlıkta belirttiğim araç piyasası nedir ve satışı nasıldır,-piyasası var mıdır-, parça, yakıt, konfor, güvenlik yani sizden genel düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Böyle bir araç buldum almak istiyorum tabii ki araştırma yapmadan bir bilene sormadan bir şey yapmak istemedim. Sizin değerli ve özel görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Galerici değilim, binmek için alacağım :)

Bu arada belirtmek istediğim diğer özellikleri;

Bel altı boyalı(nerelerde boya var, bel altı hangi kısımlar bilmiyorum, çünkü aracı gidip yakından incelemedim.

km 260000.

Motor gücü 110 HP.

Klimalı.

Ön düzen sıfır. Radyatör, triger ve enjektörler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde 2010 1.6 vardı 1 ay evvel sattık. Kullanıcı deneyimlerimiz olarak araba a noktasından b noktasına gitmek için bir araba yol tutuşu kötü. Arabanın içinde her daim bir ses var bu ses 120 seviyesinde rahatsız ediyor mecbur müziğin sesini açıyorsun. Sorunsuz arabalardır model yılına bağlı olarak boya değişen olacaktır.

Son düzenleme:
Ticari çıkması olup olmadığınıda bilmiyorum, nasıl anlayabilirim? Experde bu ticari olup olmadığı çıkar mı? Km ve hasar sorgularını en güvenilir nereden ve nasıl öğrenebilirim? Bunlar dışında aracın plaka numarası veya şasi numarası ile hangi sorgulamalar yapmak gerekiyor?Sadece km ve hasar diye yapılabildiğini ben internette görmüştüm bir ara ama eksik biliyor olabilirim.
@pilavyer @Akkuşlu

Ticari çıkması olup olmadığınıda bilmiyorum, nasıl anlayabilirim? Experde bu ticari olup olmadığı çıkar mı? Km ve hasar sorgularını en güvenilir nereden ve nasıl öğrenebilirim? Bunlar dışında aracın plaka numarası veya şasi numarası ile hangi sorgulamalar yapmak gerekiyor?Sadece km ve hasar diye yapılabildiğini ben internette görmüştüm bir ara ama eksik biliyor olabilirim.
@pilavyer @Akkuşlu
Hocam arabanın önce boyasını kontrol edin, eğer sarıdan çevrilmişse direk anlarsınız zaten. İçinin çok yıpranıp yıpranmadığına bakın çünkü ticari araçlar genelde hor kullanılır. Motoru bir ustaya gösterin derim, sorunlar olabilir. Aracın muayene tarihlerini sorgulayın araç her yıl muayeneye girdiyse ticaridir. Kilometre ve muayene tarihlerini buradan sorgulayabilirsiniz:
Hasar kaydı içinse: Plaka sorgulatma yapmak için araştırdığınız aracın plakasını birleşik bir şekilde yazdıktan sonra SMS hizmet bedeli ödemek suretiyle 5664'e göndermeniz yeterli.

Bizde 2010 1.6 vardı 1 ay evvel sattık. Kullanıcı deneyimlerimiz olarak araba a noktasından b noktasına gitmek için bir araba yol tutuşu kötü. Arabanın içinde her daim bir ses var bu ses 120 seviyesinde rahatsız ediyor mecbur müziğin sesini açıyorsun. Sorunsuz arabalardır model yılına bağlı olarak boya değişen olacaktır.
Hocam, sizin aracınızı kaça satmıştınız, satarken çok beklediniz mi?
Binmek için alıyoruz ama ilerde bir ihtiyaç durumunda hiç belli olmaz satmak isteyebilirim bu aracı.Bunun için soruyorum.
Başlıktaki aracın modeli daha düşük sizin sattığınız araçtan ama sizden bu aracın fiyatınıda söyleyebilirseniz çok memnun olurum.

Hocam, sizin aracınızı kaça satmıştınız, satarken çok beklediniz mi?
Binmek için alıyoruz ama ileride bir ihtiyaç durumunda hiç belli olmaz satmak isteyebilirim bu aracı. Bunun için soruyorum.
Başlıktaki aracın modeli daha düşük sizin sattığınız araçtan ama sizden bu aracın fiyatınıda söyleyebilirseniz çok memnun olurum.

Hocam 0 araç almak için gittmiştik bayiye sattık 80 bin TL teklif ettiler hiç uğraşmadan verdik aracı. Öncelikle aracı ilanlara koyduktan sonra bayağı süre geçip satılıyor ama eğer binmekten sıkıldınız zarar etmeden de satabilirsiniz.

Hocam arabanın önce boyasını kontrol edin, eğer sarıdan çevrilmişse direk anlarsınız zaten. İçinin çok yıpranıp yıpranmadığına bakın çünkü ticari araçlar genelde hor kullanılır. Motoru bir ustaya gösterin derim, sorunlar olabilir. Aracın muayene tarihlerini sorgulayın araç her yıl muayeneye girdiyse ticaridir. Kilometre ve muayene tarihlerini buradan sorgulayabilirsiniz:
Hasar kaydı içinse: Plaka sorgulatma yapmak için araştırdığınız aracın plakasını birleşik bir şekilde yazdıktan sonra SMS hizmet bedeli ödemek suretiyle 5664'e göndermeniz yeterli.
Teşekkür ederim. Bu aracın plakasından km ve muayene sorgulama yaptığımda 2014,2017 ve 2020 yıllarına ait km ve muayene bilgilerine ulaşıyorum. Sizce bu tarihlerde bir tuhaflık yok mu? Bunun 2006 dan beri kayıtları olması ve otomobillerin yanlış bilmiyorsam 2 yılda bir muayeneleri olmuyor mu bana bir tuhaf geldi sizin de görüşünüzü almak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı