2006 Mac Pro güç sorunu

LordArtYou

Decapat
Merhaba, elimde 2006 model Mac Pro var bilen bilir Mac Pro 980W bir PSU ile geliyor. Windows 10 + OS X El Capitan kullanıyorum. Ekran kartı HD7970 işlemciler Xeon X 5365 olması lazım ve IDE kablosunu iptal edip onun yerine SATA kablosu çektim sıkıntısız kullanıyorum tek problemim ay sonu gelen elektrik faturası. Sizce buna nasıl bir şey yapabilirim? Satma taraftarıyım ama işime de yarıyor çünkü Logic Pro X Vb. uygulamaları kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mac pro pcn vardır:STONKS
elektirik faturası 10000 tl gelir:NOT STONKS
neyse hocam bu mac artık pek güçlü sayılmaz ve bir oakdard eski. Quadro ekran kartlı bir sitem toplayabilirsiniz. not:Quadro ekran krtlarının ucuz ve güçlü olanları da var bütün ürünleri pahalı değil

Merhaba, elimde 2006 model Mac Pro var bilen bilir Mac Pro 980W bir PSU ile geliyor. Windows 10 + OS X El Capitan kullanıyorum. Ekran kartı HD7970 işlemciler Xeon X 5365 olması lazım ve IDE kablosunu iptal edip onun yerine SATA kablosu çektim sıkıntısız kullanıyorum tek problemim ay sonu gelen elektrik faturası. Sizce buna nasıl bir şey yapabilirim? Satma taraftarıyım ama işime de yarıyor çünkü Logic Pro X Vb. uygulamaları kullanıyorum.
Merhaba elimde 2008 mac pro var. Ancak windows kurmayı başaramadım. Siz nasıl kurdunuz acaba?

Dosdude1 YouTube girip bakabilirsin Mac Pro 1.1 ıçin Windows kurulum diski hazırlıyor eğer yapamazsanız herhangi bir masaüstü bilgisayarda MBR Windows kurarak boot edebilirsiniz.

Geri
Yukarı