Satılık 2009'dan kalma PC 300TL/Parçalar ayrı ayrı da satılabilir

Hasan Emir Geyik

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri. Yeni bir pc alacağım için hiçbir sorunu olmayan PC'mi satıyorum. Bu PC'de Ac1, Prototype, GTA VC, GTA 4, AGE OF EMPIRES 3-2-1, Blur, NFS Most Wanted ve NFS'nin bir çok oyunu, WWE Raw Ultimate Impact 2009, MARİO :D
Sistemin özellikleri ise şu şekilde;
Intel Pentiumum Dual Core E2200 (Orjinal 2.2 GHZ ancak overclock ile 2.5 GHZ'ye çıkartılmış termal macunu yeni sürülmüştür ısınma problemi yoktur.)

Atı Radeon X1550
2 GB Ram
160 veya 150 GB HDD
Anakart Foxconn G31-MX-K

Ciddi alıcılar PM atsın. PC'nin resimlerini yollayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM DDR2 diye tahmin ediyorum, fiyat ve MHZ nedir ?

Hocam evet doğru ram ddr2 fiyattan kastınız sadece ram'mı? Bütün PC'yi 200'e düz verebilirim hocam. Elde kalmasın şimdi. Eğer ciddi alıcı iseniz fiyatta anlaşırız sıkıntı yok. MHZ olarakta PC'ye uzun zamandır bakmıyorum ama işlemciye overcloock ederken 400 MHZ gördüm diye hatırlıyorum.

Şimdi tekrar ram'leri kontrol ettim ikiside 800 MHZ hocam.

Hocam 2 RAM'ı 10 TL'ye yollayabilirim.

Bu RAM 2x1'mi yoksa tek modül 2 GB'mi acaba ? Benim anakartımda 2 slot var biri zaten dolu, bir de şehir olarak nerdesiniz ?

Hocam ben birini alabilirim sadece ama daha önce hiç alışveriş yapmadım böyle forum sitelerinden. Bu işler nasıl oluyor bilgin var mı ? Kapıda ödeme oluyormuş sanırım, öyle olursa iki tarafında içinin rahat etmesi açısından daha iyi olur.

Hocam ben birini alabilirim sadece ama daha önce hiç alışveriş yapmadım böyle forum sitelerinden. Bu işler nasıl oluyor bilgin var mı ? Kapıda ödeme oluyormuş sanırım, öyle olursa iki tarafında içinin rahat etmesi açısından daha iyi olur.
Hocam benimde pek bilgim yok istersen ben sana önce RAM'ı yollayayım sonra sen parayı atarsın içinin rahat etmesi için. Ben güveniyorum sana. Sen teslimat bilgilerini falan yolla. Ben yarın kargoya veririm.

Hocam öylede benim içime sinmez, zaten 10 TL'lik bir şey, en iyisi hiç zahmete girmeyelim biz :D.

Geri
Yukarı